SXKD-5E-FTP-PE-SAM - Solarix exterior, autoportant, 305m/bobina, Fca
Cablul de instalare Solarix, desemnat SXKD-5E-FTP-PE-SAM, este un cablu ecranat de categoria 5E fiabil, pentru exterior, conceput pentru a opera protocoale Ethernet, inclusiv 2.5GBASE-T și 5GBASE-T*. Construcția cablului este F/UTP și este...
Cod produs: 2306-213 EAN: 8595684701319 Producător: SOLARIX
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Cablul de instalare Solarix, desemnat SXKD-5E-FTP-PE-SAM, este un cablu ecranat de categoria 5E fiabil, pentru exterior, conceput pentru a opera protocoale Ethernet, inclusiv 2.5GBASE-T și 5GBASE-T*. Construcția cablului este F/UTP și este echipat cu un fir de oțel de susținere situat într-o izolație separată, ceea ce permite ca acest cablu să fie folosit ca cablu autoportant până la o distanță de 70m. Tipul de jachetă este PE stabil UV cu clasa de reacție la foc Fca. Conductorii cablului sunt fabricați din sârmă de cupru de înaltă calitate, cu o puritate a cuprului de 99,97%. Cablul îndeplinește cu ușurință cerințele standardelor internaționale ISO/IEC 11801, EN 50173 și ANSI/TIA 568.2-D. Ca și alte cabluri Solarix, cablul SXKD-5E-FTP-PE-SAM este marcat cu metri la 1 m în intervalul de la 0 la 305 m. Cablul este furnizat pe o bobină din lemn de înaltă rezistență, pe care toate informațiile necesare despre produs este indicat, inclusiv codurile de linie, lotul de producție, descrierea și cei mai importanți parametri tehnici. Puteți folosi o ancoră pentru a fixa acest cablu.
| Tip cablu | FTP |
| Execuţie | 4 perechi |
| Categorie | 5e |
| Sârmă | sârmă |
| Diametrul conductorului | 0,5 mm |
| Ecranarea | da |
| Proiectarea ecranului | folie în jurul tuturor celor 4 perechi |
| Înveliș exterior | PE |
| Reacția la foc | FC |
| Diametrul exterior al cablului | 6,4 mm + 2,6 mm |
| Culoarea hainei | negru |
| Ambalare | 305 metri, bobină |
| Greutatea pachetului | 17,6 kg |
SXKD-5E-FTP-PE - Solarix exterior, 305m/cutie, Fca
1 165,76 Lei
SXKD-6-UTP-PVC - Solarix, 500m/bobina, Eca
1 731,89 Lei
SXKL-5E-FTP-PVC-GY - Solarix, 305m/cutie, Fca
1 177,98 Lei

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















