JA-152E * - modul de acces RFID wireless
JA-152E este un modul de acces wireless bidirecțional cu cititor RFID pentru controlul sistemului de securitate. Conține un segment de control și poate fi echipat cu până la 20 de segmente de control JA-192E dacă este necesar. Tipul de modul...
Cod produs: 0104-389 EAN: 8595584665247 Producător: JABLOTRON
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
JA-152E este un modul de acces wireless bidirecțional cu cititor RFID pentru controlul sistemului de securitate. Conține un segment de control și poate fi echipat cu până la 20 de segmente de control JA-192E dacă este necesar.
| Tipul de modul | modul de acces wireless cu cititor |
| Alimentare electrică | 2 baterii alcaline AA (LR6) 1,5 V / 2400 mAh |
| Alimentare electrică | Atenție: bateriile nu sunt incluse |
| Durata de viata a bateriei | 1 - 2 ani în funcție de setări |
| Frecvență | 868,1 MHz, protocol JABLOTRON |
| Gamă | aproximativ 200 m (teren deschis) |
| Consumul de energie | 0,5 W când se utilizează energie externă |
| Card | 125 kHz |
| Culoare | alb |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















