JA-150E * - wireless prist. modul cu LCD, tastatura. și RFID
JA-150E este o tastatură fără fir cu afișaj LCD, tastatură și cititor RFID pentru controlul sistemului de securitate. Tipul de modul tastatura wireless cu afisaj LCD, tastatura si cititor Alimentare electrică 2 baterii litiu CR123A Durata de...
Cod produs: 2006-347 EAN: 8595614120500 Producător: JABLOTRON
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
JA-150E este o tastatură fără fir cu afișaj LCD, tastatură și cititor RFID pentru controlul sistemului de securitate.
| Tipul de modul | tastatura wireless cu afisaj LCD, tastatura si cititor |
| Alimentare electrică | 2 baterii litiu CR123A |
| Durata de viata a bateriei | 1 - 2 ani în funcție de setări |
| Frecvență | 868,1 MHz, protocol JABLOTRON |
| Gamă | aproximativ 200 m (teren deschis) |
| Consumul de energie | 0,5 W când se utilizează energie externă |
| Card | 125 kHz |
| Culoare | alb |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















