JA-152A - sirena de interior fără fir la priză
Produsul este o componentă wireless a sistemului JABLOTRON 100+. Sirena este folosită pentru a indica o alarmă în interiorul clădirii. Poate fi folosit și pentru alte indicații acustice, cum ar fi activarea ieșirilor PG, întârziere de...
Cod produs: 0109-805 EAN: 8595614112376 Producător: JABLOTRON
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Produsul este o componentă wireless a sistemului JABLOTRON 100+. Sirena este folosită pentru a indica o alarmă în interiorul clădirii. Poate fi folosit și pentru alte indicații acustice, cum ar fi activarea ieșirilor PG, întârziere de sosire/plecare sau sonerie.
| Tip sirena | sirena interioara fara fir la priza de 230V |
| Tip sirena | piezoelectric, 105 dB/m |
| Adresarea detectorului în sistem | o singură poziție |
| Alimentare electrică | 230 V AC / 0,3 W; cl. protectie II |
| Baterie de rezerva | 3,2 V; 400 mAh (tip BAT-3V2-CR2) |
| Durata de viata a bateriei | 3 ani |
| Frecvență | 868,1 MHz, protocol JABLOTRON |
| Gama de semnal | aproximativ 300 m (teren deschis) |
| Tamp | da, deconectați-l |
| Indicaţie | până la 8 melodii pentru a indica activarea PGM |
| Indicaţie | până la 4 melodii pentru sunetul soneriei |
| Buton | da, pentru a reduce alarma/declanșarea Panik |
| Design copertă | plastic |
| Culoarea copertei | alb |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















