JA-150A II * - sirena de interior wireless - nou
Sirena fără fir pentru mediul interior JA-150A II este proiectată pentru semnalizarea acustică a alarmei, întârzierii de sosire și plecare și activarea ieșirilor PG în sistemul de securitate. Tip sirena fără fir de interior Tip sirena...
Cod produs: 0110-149 EAN: 8595614124706 Producător: JABLOTRON
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Sirena fără fir pentru mediul interior JA-150A II este proiectată pentru semnalizarea acustică a alarmei, întârzierii de sosire și plecare și activarea ieșirilor PG în sistemul de securitate.
| Tip sirena | fără fir de interior |
| Tip sirena | piezo electric, 85 dB/m |
| Adresarea detectorului în sistem | o singură poziție |
| Alimentare electrică | 230 V AC / 0,3 W; cl. protectie II |
| Baterie de rezerva | 3,6 V; 170 mAh / |
| Baterie de rezerva | min. 12 ore / max 72 ore |
| Durata de viata a bateriei | 3 ani |
| Frecvență | 868,1 MHz, protocol JABLOTRON |
| Gama de semnal | aproximativ 300 m (teren deschis) |
| Funcţie | semnalizare acustică de alarmă, întârziere de sosire și plecare |
| Control ieșire PGM | butonul poate fi folosit pentru a controla PGM în sistem |
| Design copertă | plastic |
| Culoarea copertei | alb |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















