JA-150IR * - bariera wireless cu 2 fascicule
Bariera optică IR fără fir JA-150IR este concepută pentru a indica încălcarea spațiului prin traversarea legăturii optice dintre emițător și receptor. Este un produs al companiei Optex, completat de transmitatoare compatibile cu sistemul...
Cod produs: 0105-774 EAN: 8594052539721 Producător: JABLOTRON
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Bariera optică IR fără fir JA-150IR este concepută pentru a indica încălcarea spațiului prin traversarea legăturii optice dintre emițător și receptor. Este un produs al companiei Optex, completat de transmitatoare compatibile cu sistemul JABLOTRON 100+.
| Tipul dispozitivului | bariera wireless cu 2 fascicule |
| Alimentare electrică | 4 x baterie cu litiu tip LSH20 (3,6 V / 13 Ah) |
| Durata de viata a bateriei | aproximativ 3 ani (mod de economisire 120 s) |
| Frecvența de lucru | 868,1 MHz, protocol Jablotron |
| Gama de semnal | până la 300 m (terren deschis) |
| Înălțimea de montare | 0,7 - 1,0 m |
| Gamă în aer liber | max 60 m |
| Grad de protecție | IP 55 |
| Greutate | 3300g (receptor + transmițător) |
| Viteza de detectare | conform setărilor |
| Culoarea copertei | negru |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















