JA-152P (G) * - wireless PIR - gri
Produsul este o componentă wireless a sistemului JABLOTRON 100+. Este utilizat pentru detectarea spațială a mișcării persoanelor în interiorul clădirilor. Acoperirea sa de detecție garantată este de 90 ° / 12 m. În varianta cu lentilă...
Cod produs: 0109-808 EAN: 8595614122115 Producător: JABLOTRON
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Produsul este o componentă wireless a sistemului JABLOTRON 100+. Este utilizat pentru detectarea spațială a mișcării persoanelor în interiorul clădirilor. Acoperirea sa de detecție garantată este de 90 ° / 12 m. În varianta cu lentilă gri, rezistența sa la lumina albă depășește semnificativ valorile prescrise ale standardului. Detectorul este compatibil doar cu panoul de control JA-103K și A-107K.
| Tipul dispozitivului | wireless PIR - gri |
| Alimentare electrică | 1x baterie cu litiu CR123A (3 V / 1500 mAh) |
| Durata de viata a bateriei | 4 ani (în modul Smartwatch) |
| Frecvența de lucru | 868,1 MHz, protocol Jablotron |
| Gama de semnal | până la 300 m (terren deschis) |
| Înălțimea de montare | 2,2 - 2,5 m deasupra nivelului podelei |
| Unghi de vedere (orizontal) | 90 ° / 12 m |
| Compatibilitate | F-Link 2.0.0 și o versiune ulterioară |
| Culoarea copertei | lentilă albă - gri |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















