JA-111ST-A * - detector de fum si temperatura autobuz + sirena
Este utilizat pentru a detecta pericolele de incendiu în interiorul clădirilor rezidențiale sau comerciale. Include o sirenă care semnalează o alarmă de incendiu atât de la propriul detector, cât și de la un alt detector de incendiu din...
Cod produs: 0107-460 EAN: 8595614115179 Producător: JABLOTRON
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Este utilizat pentru a detecta pericolele de incendiu în interiorul clădirilor rezidențiale sau comerciale. Include o sirenă care semnalează o alarmă de incendiu atât de la propriul detector, cât și de la un alt detector de incendiu din sistem.
| Tip detector | optic-fum + temperatura |
| ČSN | ČSN EN 54 partea 5 și 7 |
| Detectare | camera optică de măsurare și termistor |
| Activarea alarmei | fum care intră în detector / temperatură depășită |
| Activarea alarmei | temperatura 60 - 65 ° C |
| Alimentare electrică | de la magistrala panoului de control 12 V (9 ... 15 V) |
| Alimentare electrică | 3 baterii AA 1,5 V / 2,4 Ah alcaline / litiu - NU sunt incluse! |
| Consum curent | 5 - 10 mA |
| Proprietăți | în timpul funcționării cu bateriile introduse în caz de pană de curent trecerea la modul autonom |
| Adresarea detectorului în sistem | o singură poziție |
| Ieșire de alarmă | AUTOBUZ |
| Indicaţie | optic cu LED / sirena integrata acustic |
| Indicaţie | posibilitatea transmiterii indicaţiei acustice a stărilor subsistemului - reglabilă |
| Culoarea copertei | alb |
| Design copertă | plastic |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















