JA-110TP - termostat de cameră autobuz
Folosit pentru a măsura și controla temperatura camerei. Termostatul extinde posibilitățile sistemului JABLOTRON 100+ în domeniul automatizării casei a controlului simplu de zonă. Ieșirile programabile standard ale panoului de control sunt...
Cod produs: 0102-767 EAN: 8595614118217 Producător: JABLOTRON
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Folosit pentru a măsura și controla temperatura camerei. Termostatul extinde posibilitățile sistemului JABLOTRON 100+ în domeniul automatizării casei a controlului simplu de zonă. Ieșirile programabile standard ale panoului de control sunt folosite pentru a comuta încălzirea.
| Tip accesoriu | termostat de cameră autobuz |
| Temperatura de Operare | -10 ~ 70 ° C |
| Funcţie | modul calendar săptămânal, setare manuală a temperaturii |
| Alimentare electrică | de la magistrala panoului de control 12 V (9 ... 15 V) |
| Adresarea modulului în sistem | o singură poziție |
| Abonament | 1 mA |
| Instalare | pe perete, la 1,5 m deasupra nivelului podelei |
| Proprietăți | precizie de măsurare: 0,1 ° C |
| Afișează informații despre stare | Ecran LCD |
| Numărul maxim de locuri de adresă | până la 8 termostate, până la 8 circuite independente |
| Control | folosind butonul rotativ |
| Culoare | alb |
| Material | plastic |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















