JA-114HN - modul bus cu 4 intrari si 4 iesiri
Modulul JA-114HN este potrivit în special pentru reconstrucțiile de alarmă cu fire, unde detectoarele sunt întreținute. De asemenea, este adesea folosit pentru a controla mai multe aparate folosind ieșiri PG. Sursa de alimentare auxiliară...
Cod produs: 0104-724 EAN: 8595614115100 Producător: JABLOTRON
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Modulul JA-114HN este potrivit în special pentru reconstrucțiile de alarmă cu fire, unde detectoarele sunt întreținute. De asemenea, este adesea folosit pentru a controla mai multe aparate folosind ieșiri PG. Sursa de alimentare auxiliară permite furnizarea de curent pentru releele de amplificare conectate la ieșirea semnalului.
| Tipul de modul | modul de intrare și ieșire |
| Alimentare electrică | de la magistrala panoului de control de 12 V (9… 15 V) |
| Consum curent | 25 mA + consumul dispozitivelor conectate |
| Numărul de intrări | 4 |
| Max. rezistența de intrare măsurată | 20 kOhm |
| Max. lungimea cablurilor la intrări | 100 m |
| Numărul de ieșiri | 4 x optorele |
| Max. curent / tensiune comutat de fiecare ieșire | 500 mA / 38 V |
| Max. curent de ieșire + U (siguranță electronică) | 200 mA |
| Tamp | da, porneste placa |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















