JA-110B - detector de spargere a sticlei autobuz
Detectorul de spargere a sticlei autobuz JA-110B detectează spargerea geamurilor ușilor și ferestrelor. Detectarea se bazează pe tehnologie dublă (detecția unei modificări a presiunii aerului însoțită de sunetul caracteristic spargerii...
Cod produs: 0104-805 EAN: 8594052537499 Producător: JABLOTRON
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Detectorul de spargere a sticlei autobuz JA-110B detectează spargerea geamurilor ușilor și ferestrelor. Detectarea se bazează pe tehnologie dublă (detecția unei modificări a presiunii aerului însoțită de sunetul caracteristic spargerii sticlei).
| Tip detector | audio digital |
| Alimentare electrică | de la magistrala panoului de control 12 V (9 ... 15 V) |
| Consum curent | 5 mA |
| Accentuarea detectorului | dupa conectare maxim 60 de secunde |
| Dimensiunea minimă a sticlei | 0,6 x 0,6 m |
| Raza de detectare a sticlei | sensibilitate max.9 m |
| Sensibilitate | reglabil |
| Memorie de alarmă | da |
| Ieșire BUS | JA-100 |
| Indicație optică | LED |
| Înălțimea de instalare recomandată | 2,5 m deasupra nivelului podelei |
| Culoarea copertei | alb |
| Execuţie | plastic |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















