IPC-UDBW3558R-ZAS-S2 - 2.7-13.5 mm - 5Mpix Starlight, 40m, I/O audio și alarmă, MIC, antivandal, SMD Plus, oc
Cameră antivandalism pentru exterior Seria WizSense Senzor de lumină stelară. Microfon integrat. Detectare inteligentă a mișcării SMD 4.0 și protecție perimetrală cu categorizarea obiectelor umane/vehiculelor. 5 Mpix, iluminare IR...
Cod produs: 2404-045 EAN: 6939554945236 Producător: DAHUA
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Cameră antivandalism pentru exterior Seria WizSense Senzor de lumină stelară. Microfon integrat. Detectare inteligentă a mișcării SMD 4.0 și protecție perimetrală cu categorizarea obiectelor umane/vehiculelor. 5 Mpix, iluminare IR inteligentă la 40 m, obiectiv 2,7-13,5 mm (unghi 113°-31°). Slot pentru card Micro SD, I/O audio și de alarmă. Alimentare PoE sau 12 VDC.
| Tip dispozitiv | Cameră IP |
| Producție | Dome |
| Line | WizSense Series |
| Element senzorial | 1/2.7" 5Megapixeli cu scanare progresivă CMOS |
| Sensibilitate la lumină | 0.007 lux@F1.5 (culoare, 30 IRE) 0.0007 lux@F1.5 (B/N, 30 IRE) 0 lux (Iluminator pornit) |
| Tehnologie | Inteligență artificială, Protecție perimetrală, SMD Plus |
| Mod nocturn | mod real DEN/NOC - ICR (filtru mecanic de lumină infraroșie) |
| Iluminanță | 40 m |
| Tip de lentilă | motor |
| Lentile | 2,7-13,5 mm |
| Angul de vizualizare (orizontal) | 113°-31° |
| Rezoluție | 5 Mpix |
| Număr de pixeli | 2960 x 1668 px |
| Rată de cadre | 20 sn/s la 5 Mpix |
| Tip de compresie a datelor | H.265+ |
| Tip de compresie de date | H.265 |
| Tip de compresie de date | H.264+ |
| Tip de compresie de date | H.264 |
| Tip de compresie a datelor | MJPEG |
| Settings | SmartPSS/Lite software, DSS Express, DSS Pro, DMSS și aplicații IMOU Life, browsere web |
| WDR | 120 dB |
| Analiză video inteligentă | Smart Motion Detection SMD Plus și protecție perimetrală cu categorizarea obiectelor umane și a vehiculelor |
| Caracteristici ajustabile | BLC, HLC, WDR, AWB, AGC, DNR, ROI, Iluminare inteligentă, Rotirea imaginii, Oglindă, Mascare confidențialitate |
| Audio I/O | Microfon integrat |
| Alarm I/O | 1 canal în: 5 mA 3V-5VDC / 1 canal ieșire: 300 mA 12 VDC |
| Card SD | Micro SD (max.256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Power | PoE sau 12 VDC/Basic: 2,4 W (12 VDC); 3 W (PoE) Max (H.265+ rezoluție max. + flux max. + WDR + intensitate IR + IVS): 6,2 W (12 VDC); 7,4 W (PoE) |
| Tip PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Material | metal |
| Antivandal | IK10 |
| Color | alb |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















