IPC-HFW3449T1-AS-PV-S4 - 2.8 mm - 4Mpix, 30m IR și 30m LED alb, WizSense 3 Series, microfon dublu și difuzor, descurajare activă
WizSense 3 Series Bullet IP Camera, iluminare dublă, protecție perimetrală IVS, SMD 4.0 detectare om/vehicul, căutare inteligentă, QuickPick căutare rapidă de obiecte în mișcare. Potrivire dinamică a imaginii AI SSA, alarmă I/O, slot...
Cod produs: 2406-003 EAN: 6923172580238 Producător: DAHUA
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
WizSense 3 Series Bullet IP Camera, iluminare dublă, protecție perimetrală IVS, SMD 4.0 detectare om/vehicul, căutare inteligentă, QuickPick căutare rapidă de obiecte în mișcare. Potrivire dinamică a imaginii AI SSA, alarmă I/O, slot micro SD. Alimentare PoE sau 12 VDC.
| Tip dispozitiv | Cameră IP |
| Producție | Bullet |
| Line | WizSense 3 Series |
| Element de detecție | 1/2.7" CMOS |
| Sensibilitate la lumină | 0.003 lux@F1.0 (culoare, 30 IRE) 0.0003 lux@F1.0 (B/N, 30 IRE) 0 lux (iluminator pornit) |
| Tehnologie | IVS (protecție perimetrală); SMD 4.0; Căutare inteligentă; Quick Pick; AI SSA |
| Analiză video inteligentă | IVS (protecție perimetrală); SMD (detectare oameni și vehicule) 4.0; Căutare inteligentă; Quick Pick (funcție de căutare rapidă a obiectului în mișcare în zona marcată); AI SSA (adaptarea dinamică a imaginii la condițiile de iluminare ale mediului) |
| Modul noapte | În modul noapte, camera utilizează un iluminator IR invizibil care nu deranjează împrejurimile și afișează o imagine alb-negru, atunci când o persoană sau un vehicul este detectat în mod inteligent, camera activează lumina LED albă vizibilă și schimbă modul de imagine la culoare pentru a obține informații reale privind intruziunea în perimetru, camera poate fi, desigur, setată și în modurile normale, fără iluminare deloc, numai LED IR de noapte sau numai LED alb |
| Brightness | 30 m (IR 850 nm) 30 m (lumină albă) |
| Tip lentile | fix |
| Lentile | 2,8 mm |
| Unghiul cadrului (orizontal) | 101° |
| Rezoluție | 4 Mpix |
| Număr de pixeli | 2688 × 1520 px |
| Frame rate | Flux principal: 2688 × 1520@(1 fps-30 fps) Flux secundar: 704 × 576@(1 fps-25 fps)/704 × 480@(1 fps-30 fps) Al treilea flux: 1920 × 1080@(1 fps-30 fps) |
| Tip de compresie a datelor | H.265 AI |
| Tip de compresie a datelor | H.264 AI | Tip de compresie a datelor | H.265+ |
| Tip compresie date | H.265 |
| Tip compresie date | H.264+ |
| Tip compresie date | H.264 |
| Tip de compresie a datelor | MJPEG |
| Setări | Aplicația mobilă DSS, SmartPSS Lite și software-ul DSS, DoLynk Care management |
| WDR | 120 dB |
| Audio I/O | microfon dublu integrat și difuzor (capacitate de comunicare audio bidirecțională) |
| Alarm I/O | 1 canal în: 5mA 3V-5 VDC/1 canal ieșire: 300mA 12 VDC |
| Card SD | FTP; SFTP; Card Micro SD (suport max. 256 G); NAS |
| Ethernet | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Power | 12 VDC/PoE (802.3af) De bază: 3,3 W (12 VDC); 4,4 W (PoE) Max (flux de tragere + lumină de avertizare + difuzor + lumină caldă aprinsă): 6,8 W (12 VDC); 8,2 W (PoE) |
| Material | metal și plastic |
| Color | alb |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















