IPC-HFW2849S-S-IL - 2.8 mm - 8Mpix Smart Iluminare dublă, 30m, AI, SMD Plus, MIC
Bullet în aer liber seria IP WizSense iluminator dublu, microfon, AI, senzor de înaltă sensibilitate. Modul de noapte utilizează iluminatorul IR pentru a afișa o imagine alb-negru, activează lumina LED albă vizibilă atunci când este...
Cod produs: 2310-100 EAN: 6923172581570 Producător: DAHUA
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Bullet în aer liber seria IP WizSense iluminator dublu, microfon, AI, senzor de înaltă sensibilitate. Modul de noapte utilizează iluminatorul IR pentru a afișa o imagine alb-negru, activează lumina LED albă vizibilă atunci când este detectată o persoană/un vehicul și schimbă modul de imagine la culoare atunci când perimetrul este încălcat. Poate fi, de asemenea, setat la modurile normale, complet fără iluminator, numai LED IR de noapte sau numai LED alb.
| Tip de dispozitiv | Cameră IP |
| Producție | Bullet |
| Line | WizSense Series |
| Element senzorial | 1/2.7" 8Megapixeli CMOS cu scanare progresivă |
| Sensibilitate la lumină | 0.008 lux@F1.6 (culoare, 30 IRE) 0.0008 lux@F1.6 (B/N, 30 IRE) 0 lux (iluminator pornit) |
| Tehnologie | Iluminare dublă inteligentă, Inteligență artificială, Protecție perimetrală, SMD Plus |
| Mod nocturn | În modul nocturn, camera utilizează un iluminator IR invizibil care nu deranjează împrejurimile și afișează o imagine alb-negru, atunci când o persoană sau un vehicul este detectat în mod inteligent, camera activează o lumină LED albă vizibilă și schimbă modul de imagine la culoare pentru a obține informații reale despre intruziunea în perimetru, camera poate fi, desigur, setată și în modurile normale, complet fără iluminare, noaptea numai LED IR sau numai LED alb |
| Iluminare | 30m LED IR și 30m LED alb |
| Tip de lentilă | fixă |
| Lentilă | 2,8 mm | Unghiul cadrului (orizontal) | 111° |
| Rezoluție | 8 Mpix |
| Număr de imagini pixeli | 3840 x 2160 px |
| Frame rate | 20 sn/s la 8 Mpix |
| Tip de compresie a datelor | H.265+ |
| Tip de compresie de date | H.265 |
| Tip de compresie de date | H.264+ |
| Tip de compresie de date | H.264 | Tip compresie date | MJPEG |
| Setări | Software SmartPSS/Lite, DSS Express, DSS Pro, aplicații DMSS și IMOU Life, browsere web |
| WDR | 120 dB | Analiză video inteligentă | Inteligență artificială AI, reguli IVS, protecție perimetrală și detectarea mișcării SMD Plus cu clasificarea obiectelor | Funcții reglabile | AI, IVS, SMD, BLC, HLC, WDR, AWB, AGC, DNR, ROI, rotația imaginii, oglindă, mascarea confidențialității, detectarea mișcării | Audio I/O | Microfon integrat | Card SD | Micro SD (max.256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Power | PoE sau 12 VDC/Basic: 2,7 W (12 VDC); 3,4 W (PoE) Max (H.265+ rezoluție max. + flux max. + WDR + intensitatea luminii calde + IVS): 5 W (12 VDC); 5,9 W (PoE) |
| Tip PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Material | metal | Color | alb |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















