IPC-HDW5442TM-ASE-S3 NEGRU - 2,8 mm - negru 4Mpix Starlight, 50m, WDR, AI, MIC, ePoE
Cameră IP de exterior cu bilă dom neagră din seria Pro AI cu tehnologie Starlight. Lentila fixa 2,8 mm (unghi 113°), iluminare inteligenta IR 50 m, microfon integrat. Rezolutie 4 Mpix. Funcțiile WDR (140 dB) și 3D-DNR care măresc calitatea...
Cod produs: 2306-079 EAN: 6923172578761 Producător: DAHUA
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Cameră IP de exterior cu bilă dom neagră din seria Pro AI cu tehnologie Starlight. Lentila fixa 2,8 mm (unghi 113°), iluminare inteligenta IR 50 m, microfon integrat. Rezolutie 4 Mpix. Funcțiile WDR (140 dB) și 3D-DNR care măresc calitatea imaginii în condiții dificile de iluminare. Camera este echipata cu detectie inteligenta (inteligenta artificiala AI + reguli IVS - protectia perimetrului, recunoasterea persoanei si a vehiculului, clasificarea obiectelor, numararea persoanelor, detectarea fetei etc.). Slot pentru card SD, PoE/ePoE sau 12 V= alimentare. Rotire pe trei axe. Videoclipuri demonstrative ale producătorului Dahua pe youtube .
| Tipul dispozitivului | Cameră IP |
| Execuţie | Minge dom |
| Sfat | Pentru seria AI |
| Element sensibil | CMOS cu scanare progresivă de 1/1,8” 4 Megapixeli |
| Sensibilitate la lumină | 0,002 Lux@F1.6 |
| Tehnologie | Inteligență artificială, protecție perimetrală, numărare de oameni, detectare a feței, lumina stelelor |
| Modul de noapte | modul real ZI/NOAPTE - ICR (filtru de tăiere IR) |
| Strălucire | 50 m |
| Tipul de lentile | fix |
| Obiectiv | 2,8 mm |
| Unghi de vedere (orizontal) | 113° |
| Distincţie | 4 Mpix |
| Numărul de pixeli | 2688 x 1520px |
| Rata de cadre | 25 fps la 4 Mpix |
| Tip de compresie a datelor | H.265+ |
| Tip de compresie a datelor | H.265 |
| Tip de compresie a datelor | H.264+ |
| Tip de compresie a datelor | H.264 |
| Tip de compresie a datelor | MJPEG |
| Setări | Software inteligent PSS, aplicații mobile DSS Express, DSS Pro, DMSS și IMOU Life, browsere web |
| WDR | 140 dB |
| Analiză video inteligentă | Inteligența artificială AI + reguli IVS - protecție perimetrului, recunoașterea persoanelor și vehiculelor, clasificarea obiectelor, numărarea persoanelor, detectarea feței etc. |
| Funcții reglabile | AI, IVS, WDR, DNR, P2P, ROI, AGC, AWB, BLC, HLC, detectarea mișcării etc. |
| I/O audio | microfon integrat |
| card SD | Micro SD (max. 256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Alimentare electrică | PoE sau 12 V=/7,2 W |
| tip PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Material | metal |
| Culoare | negru |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















