IPC-HDW2849TM-S-IL - 3.6 mm - 8Mpix, 30m IR și 30m LED alb, WizSense 2 Series, SMD Plus, microfon integrat
Cameră IP cu bilă dom WizSense Seria 2, iluminare dublă inteligentă, protecție perimetrală IVS, detectare om/vehicul SMD+, căutare inteligentă, microfon integrat, slot micro SD. Alimentare PoE sau 12 VDC. Tip dispozitivCameră...
Cod produs: 2406-027 EAN: 6923172581556 Producător: DAHUA
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Cameră IP cu bilă dom WizSense Seria 2, iluminare dublă inteligentă, protecție perimetrală IVS, detectare om/vehicul SMD+, căutare inteligentă, microfon integrat, slot micro SD. Alimentare PoE sau 12 VDC.
| Tip dispozitiv | Cameră IP |
| Producție | Dome ball |
| Line | WizSense 2 Series |
| Element senzorial | 1/2.7" CMOS |
| Sensibilitate la lumină | 0.008 lux@F1.6 (culoare, 30 IRE) 0.0008 lux@F1.6 (B/N, 30 IRE) 0 lux (iluminator pornit) |
| Tehnologie | IVS (protecție perimetrală); Smart Search |
| Analiză video inteligentă | IVS (protecție perimetrală); SMD (Detectarea omului și a vehiculului) Plus; Căutare inteligentă |
| Mod nocturn | În modul nocturn, camera utilizează un iluminator IR invizibil care nu deranjează împrejurimile și afișează o imagine alb-negru, atunci când o persoană sau un vehicul este detectat în mod inteligent, camera activează lumina LED albă vizibilă și schimbă modul de imagine la culoare pentru a obține informații reale privind intruziunea în perimetru, camera poate fi, desigur, setată și în modurile normale, fără iluminare deloc, numai LED IR de noapte sau numai LED alb |
| Brightness | 30 m (IR 850 nm) 30 m (lumină albă) |
| Tip lentile | fix |
| Lentile | 3,6 mm |
| Unghiul cadrului (orizontal) | 87° |
| Rezoluție | 8 Mpix |
| Număr de pixeli | 3840 × 2160 px |
| Frame rate | Flux principal: 3840 × 2160 @(1-20 fps )/2688 × 1520@(1-25/30 fps) flux secundar: 704×576@(1-25 fps)/704×480@(1-30 fps) |
| Tip de compresie a datelor | H.265+ |
| Tip de compresie a datelor | H.265 |
| Tip de compresie a datelor | H.264+ | Tip de compresie a datelor | H.264 |
| Tip de compresie a datelor | MJPEG |
| Setări | Aplicația mobilă DSS, SmartPSS Lite și software-ul DSS, DoLynk Care management |
| WDR | 120 dB |
| Audio I/O | microfon integrat |
| Card SD | FTP; SFTP; Card Micro SD (suport max. 256 GB); NAS |
| Ethernet | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Power | 12 VDC/PoE (802.3af) De bază: 2,6 W (12 VDC); 3,3 W (PoE) Max (H.265+ rezoluția max. + fluxul max. + WDR + intensitatea luminii calde + IVS): 5 W (12 VDC); 5,9 W (PoE) |
| Material | Internele sistemului: metal Capac: metal Inel de finisare: plastic Placă de montare pentru instalare rapidă: metal |
| Color | Alb |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















