IPC-HDBW5449R-ASE-LED - 2.8 mm - 4Mpix Starlight full color, LED alb 30m, AI, ePoE, MIC, alarmă, antiv.
Cameră IP antivandalism dome pentru exterior WizMind, tehnologie Starlight FullColor cu senzor de sensibilitate foarte ridicată, imagine de noapte color, microfon. Lentile de 2,8 mm (107°), lumină LED albă pentru opțiuni de instalare extinse....
Cod produs: 2204-025 EAN: 6923169721361 Producător: DAHUA
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Cameră IP antivandalism dome pentru exterior WizMind, tehnologie Starlight FullColor cu senzor de sensibilitate foarte ridicată, imagine de noapte color, microfon. Lentile de 2,8 mm (107°), lumină LED albă pentru opțiuni de instalare extinse. Această serie oferă reguli AI AI și IVS: recunoașterea perimetrului, a persoanelor și a vehiculelor, clasificarea obiectelor, numărarea persoanelor, detectarea fețelor, harta termică, obiecte abandonate/perdute.
| Tip de dispozitiv | Camera IP |
| Design | Dome |
| Line | WizMind |
| Element de detecție | 1/1.8" 4Megapixeli scanare progresivă CMOS |
| Sensibilitate la lumină | 0.0005 lux @F1.0 |
| Tehnologie | Inteligență artificială: Protecție perimetrală, SMD Plus, Detectarea feței, Atributele feței, Numărarea persoanelor, Harta termică, Obiect abandonat/lipsă |
| Mod nocturn | Mod nocturn - electronic |
| Backlight | 30m LED alb |
| Tip de lentilă | fixă |
| Lentile | 2,8 mm | Unghiul cadrului (orizontal) | 107° |
| Rezoluție | 4 Mpix |
| Număr de imagini pixeli | 2688 x 1520 px |
| Frame rate | 25 sn/s la 4 Mpix |
| Tip de compresie a datelor | H.265+ |
| Tip de compresie de date | H.265 |
| Tip de compresie de date | H.264+ |
| Tip de compresie de date | H.264 | Tip compresie date | MJPEG |
| Setări | Software Smart PSS, DSS Express, DSS Pro, aplicații DMSS și IMOU Life, browsere web |
| WDR | 140 dB | Analiză video inteligentă | Inteligență artificială IA și reguli IVS: Protecție perimetrală, recunoașterea persoanelor și a vehiculelor, clasificarea obiectelor, numărarea persoanelor, detectarea fețelor, hartă termică, obiecte abandonate/perdute |
| Funcții reglabile | AI, IVS, WDR, DNR, P2P, ROI, AGC, AWB, BLC, HLC, defog, detectarea mișcării etc. |
| Audio I/O | Microfon integrat |
| Alarm I/O | 1/1 |
| Card SD | Micro SD (max.256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Power | PoE/ePoE sau 12VDC/Basic: 2.6 W (12 VDC); 3.2 W (PoE) Max (H.265 + 3 fluxuri + inteligență + LED): 7 W (12 VDC); 7,8 W (PoE) |
| Tip PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Material | metal |
| Antivandal | IK10 |
| Color | alb |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















