IPC-HDBW3441R-AS-P NEGRU - 2,1 mm - negru 4Mpix Starlight 180°, 15m, AI, EPTZ, SSA, SMD3.0
Cameră IP cu dom antivandal de exterior WizSense, neagră, cu lentilă fixă cu unghi larg de 2,1 mm (unghi de 180°), microfon integrat, rază IR inteligentă 15 m. Protecție perimetrală cu detectare SMD 3.0 persoane și vehicule, zoom...
Cod produs: 2306-006 EAN: 8595584659451 Producător: DAHUA
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Cameră IP cu dom antivandal de exterior WizSense, neagră, cu lentilă fixă cu unghi larg de 2,1 mm (unghi de 180°), microfon integrat, rază IR inteligentă 15 m. Protecție perimetrală cu detectare SMD 3.0 persoane și vehicule, zoom electronic EPTZ și urmărire inteligentă a țintei cu alarmă . Camera este echipată și cu inteligență artificială SSA pentru adaptarea dinamică a imaginii la condițiile de iluminare ale mediului. I/O alarmă, slot pentru card micro SD. Rotire pe trei axe. Videoclipuri demonstrative ale producătorului Dahua pe youtube .
| Tipul dispozitivului | Cameră IP |
| Execuţie | Casa |
| Sfat | WizSense |
| Element sensibil | CMOS progresiv de 1/2,7” 4 Megapixeli |
| Sensibilitate la lumină | 0,01 lux@F2.0 (culoare, 30 IRE) 0,001 lux@F2.0 (alb/negru, 30 IRE) 0 lux (iluminator pornit) |
| Tehnologie | Inteligență artificială, protecție perimetrală, EPTZ: Măriți și urmăriți țintele alarmelor inteligente, SMD 3.0 |
| Modul de noapte | modul adevărat ZI/NOAPTE - ICR (filtru mecanic de lumină în infraroșu) |
| Strălucire | 15 m |
| Tipul de lentile | fix |
| Obiectiv | 2,1 mm |
| Unghi de vedere (orizontal) | 180° |
| Distincţie | 4 Mpix |
| Numărul de pixeli | 2688 x 1520px |
| Rata de cadre | 25 fps la 4 Mpix |
| Tip de compresie a datelor | H.265 AI |
| Tip de compresie a datelor | H.264 AI |
| Tip de compresie a datelor | H.265+ |
| Tip de compresie a datelor | H.265 |
| Tip de compresie a datelor | H.264+ |
| Tip de compresie a datelor | H.264 |
| Tip de compresie a datelor | MJPEG |
| Setări | Software inteligent PSS, aplicații DSS Express, DSS Pro, DMSS și IMOU Life, browsere web |
| WDR | 120 dB |
| Analiză video inteligentă | Inteligență artificială AI + reguli IVS - protecție perimetrul SMD 3.0 și detectarea mișcării cu clasificare a obiectelor, EPTZ: zoom electronic și urmărire inteligentă a țintei cu alarmă |
| Funcții reglabile | AI, IVS, SMD 3.0, SSA, WDR, EIS, Defog, 3D DNR, P2P, ROI, AGC, AWB, BLC, HLC, Motion Detection etc. |
| I/O audio | microfon integrat |
| Alarma I/O | 1 canal de intrare: 5 mA 3V–5VDC / 1 canal de ieșire: 1.000 mA 30V DC/500mA 50V DC |
| card SD | Micro SD (max. 256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Alimentare electrică | PoE sau 12 VDC/3,2W (12 V DC); 3,9 W (PoE) Max. (H.265+flux principal/intensitate IR+IR activat): 6,4 W (12V DC); 7,7 W (PoE) |
| tip PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Material | metal |
| Anti vandal | IK10 |
| Culoare | negru |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















