HX-40DAM - exterior, 2x PIR,MW,IR-AM, PET, inst 2,5-3m, rază 12m 85°
2x detector PIR + MW cu o rază de acțiune de 12 m 85°. O pereche de senzori PIR oferă imunitate PET pe întreaga zonă de detectare, menținând în același timp detectarea persoanelor. Partea MW consolidează semnificativ imunitatea împotriva...
Cod produs: 2407-642 EAN: 788924085852 Producător: OPTEX
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
2x detector PIR + MW cu o rază de acțiune de 12 m 85°. O pereche de senzori PIR oferă imunitate PET pe întreaga zonă de detectare, menținând în același timp detectarea persoanelor. Partea MW consolidează semnificativ imunitatea împotriva alarmelor false datorate luminii solare sau reflexiilor. Detectorul este furnizat cu un suport care permite înclinarea orizontală și verticală. Cu ajutorul benzilor adezive incluse, unele zone de detecție pot fi mascate sau demascate pentru a reduce raza de acțiune de la 12 la 9 / 5,5 / 4 m. Detectorul este proiectat pentru instalații cu o înălțime de instalare mai mare de 2,5 - 3 m. Detectorul este echipat cu anti-mascare IR.
| Tip detector | 2x PIR + MW |
| Mediu | exterior |
| Anti-mascare | yes IR |
| Detecție Caracteristici | fan |
| Imunitate PET | yes |
| Range | 12 m |
| Înălțime de montare | 2,5 - 3 m |
| Coperire | 12 m, 85° |
| Putere | 9,5 - 18 V= |
| Max. Consumul de curent | 50 mA |
| Senzor PIR | dual |
| Sensibilitate | 3 niveluri |
| Sensibilitate ieșire alarmă | NC/NO |
| Sensibilitate ieșire alarmă | NC/NO |
| Cover tamper | yes, NC | Componenta pachetului | Montaj de perete |
| Frecvența părții MW | 13,700 GHz |
| Salire antimascare | NC |
| Viteză de detecție | 0,3 - 1,5 m/s |
| Temperatură de funcționare | -20 până la 60°C |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















