GUARD - exterior 2 x dual PIR + MW, IR antimasking
Detector exterior/interior cu 2 x dual PIR + MW, rezistenta la animale si antimascare IR. Detectarea ambelor senzori PIR și MW este necesară pentru a suna o alarmă. În acest fel, se asigură o rezistență ridicată la alarmele false,...
Cod produs: 1202-022 EAN: 8595584621489 Producător: MAXIMUM
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Detector exterior/interior cu 2 x dual PIR + MW, rezistenta la animale si antimascare IR. Detectarea ambelor senzori PIR și MW este necesară pentru a suna o alarmă. În acest fel, se asigură o rezistență ridicată la alarmele false, menținând în același timp o sensibilitate suficientă. Senzorul PIR și partea MW au sensibilitate reglabilă separat. Antimasking detectează umbrirea senzorului sau pulverizarea prin pulverizare.
| Tip detector | 2x PIR dual + MW |
| Alarma | PIR simultan cu MW |
| Antimascare | da, IR |
| Sensibilitate | Sensibilitatea PIR și MW separat |
| Alimentare electrică | 10 - 16 V = |
| Consum curent | 24 mA |
| Înălțimea de montare | 1,8 - 2,2 m |
| Gamă | 12 m, 110 ° |
| Ieșire de alarmă | NC, 24 VDC, 100 mA |
| Ieșire de manipulare | NC, 24 VDC, 100 mA |
| Viteza de detectare | 0,1 până la 5 m/s |
| Imunitatea la animale | da |
| Indicație optică | LED |
| Culoarea copertei | alb |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















