HX-40 - exterior, 2x PIR, imunitate la animale de companie, raza de actiune 12 m
Detector PIR dublu cu ventilator det. caracteristică cu posibilitatea mascării selective. Rezistență ridicată la animale, domeniu de detectare 4/5,5/9m/ 85°. Pachetul include un suport de perete cu balamale reglabil ±90°. Tip detector 2x PIR...
Cod produs: 2205-060 EAN: 788924085791 Producător: OPTEX
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Detector PIR dublu cu ventilator det. caracteristică cu posibilitatea mascării selective. Rezistență ridicată la animale, domeniu de detectare 4/5,5/9m/ 85°. Pachetul include un suport de perete cu balamale reglabil ±90°.
| Tip detector | 2x PIR |
| Mediu inconjurator | în aer liber |
| Anti-mascare | Nu |
| Caracteristica de sesizare | ventilator |
| Imunitatea PET | da |
| Gamă | 12 m |
| Înălțimea de montare | 2,5 - 3 m |
| Acoperire | 12 m, 85° |
| Alimentare electrică | 9,5 - 18 V= |
| Max. absorbția curentă | 35mA |
| Senzor PIR | 2x quad |
| Sensibilitate | 3 niveluri |
| Ieșire de alarmă | NC/NR |
| Tamper capac | da, NC |
| O parte a pachetului | suport de perete cu balamale |
| Temperatura de Operare | -20 până la 60°C |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















