HX-80N - exterior, 2x PIR, inst 2,5-3m, PET, rază 24m
2x detector PIR cu rază de acțiune de 24 m și acoperire de 2 m. O pereche de senzori PIR asigură imunitate PET pe întreaga zonă de detecție, menținând în același timp detectarea persoanelor. Detectorul este furnizat cu un suport care...
Cod produs: 2407-643 EAN: 788924087030 Producător: OPTEX
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
2x detector PIR cu rază de acțiune de 24 m și acoperire de 2 m. O pereche de senzori PIR asigură imunitate PET pe întreaga zonă de detecție, menținând în același timp detectarea persoanelor. Detectorul este furnizat cu un suport care permite înclinarea orizontală și verticală. Folosind scuturile, raza de acțiune poate fi redusă de la 24 la 18 / 13 / 10 / 6,5 m prin masarea zonelor. Detectorul este proiectat pentru instalații cu o înălțime de instalare mai mare de 2,5 - 3 m.
| Tip detector | 2x PIR |
| Mediu | exterior |
| Anti-mascare | nu |
| Detecție Caracteristici | fan |
| Imunitate PET | yes |
| Atingere | 24 m |
| Înălțime de montare | 2,5 - 3 m |
| Coperire | 24 x 2 m |
| Coperire | 24 x 2 m |
| Putere | 9,5 - 18 V= |
| Max. Consumul de curent | 35 mA |
| Senzor PIR | dual |
| Sensibilitate | 3 niveluri |
| Sensibilitate ieșire alarmă | NC/NO |
| Sensibilitate ieșire alarmă | NC/NO |
| Cover tamper | yes, NC | Condiționat | Montaj pe perete |
| Viteză de detecție | 0,3 - 1,5 m/s |
| Temperatură de funcționare | -20 la 60°C |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















