HAC-HFW1200R-Z-IRE6-A - 2,7-12 mm - 4in1, 2Mpix, 60m, MIC
Cameră HDCVI compactă de exterior din seria Lite, microfon integrat, obiectiv motorizat 2,7 - 12 mm (102 ° - 33 °), iluminare inteligentă IR 60 m, ieșire în formate CVI, TVI, AHD, CVBS - comutare prin controler PFM820 ( 1612 - 004 )....
Cod produs: 2112-032 EAN: 6939554990717 Producător: DAHUA
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Cameră HDCVI compactă de exterior din seria Lite, microfon integrat, obiectiv motorizat 2,7 - 12 mm (102 ° - 33 °), iluminare inteligentă IR 60 m, ieșire în formate CVI, TVI, AHD, CVBS - comutare prin controler PFM820 ( 1612 - 004 ). Rezolutie 2 Mpix, raza de actiune de pana la 800 m prin cablu coaxial, capac metalic, cablul trece prin centrul suportului camerei. Sahua eșantion de videoclipuri pe youtube .
| Tipul dispozitivului | Cameră HDCVI |
| Execuţie | Glonţ |
| Sfat | Seria Lite |
| 4 în 1 | da |
| Element sensibil | 1 / 2,7 "CMOS |
| Sensibilitate la lumină | 0.02Lux / F1.7, 30IRE, 0Lux IR activat |
| Modul de noapte | mod real ZI / NOAPTE - ICR (filtru de tăiere IR) |
| Iluminare IR | 60 m |
| Tipul de lentile | motor |
| Obiectiv | 2,7-12 mm |
| Unghi de vedere (orizontal) | 102 ° -33 ° |
| Distincţie | 2 Mpix |
| Numărul de pixeli | 1920 x 1080 px |
| Rata maximă de cadre | 25 fps la 2 Mpix |
| Setări | de la înregistrator (CoC) |
| Funcții reglabile | DWDR, 2D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC |
| I/O audio | microfon integrat |
| Alimentare electrică | 12VDC ± 30% / max.12,1 W |
| Material | metal |
| Culoare | alb |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















