Banca de energie Viking Smartech și setul de panouri solare Viking L60
Viking Smartech QC 3.0 20000mAh Laptop Power Bank și Viking L60 Solar Panel
Set de practic powerbanksVIKING SMARTECH QC3.0 20000mAh și un panou solar stivuibil VIKING L60 cu 60W putere de ieșire.
Powerbank...
Cod produs: VSMT20L60 EAN: 8595656507642 Producător: VIKING
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Viking Smartech QC 3.0 20000mAh Laptop Power Bank și Viking L60 Solar Panel
Set de practic powerbanksVIKING SMARTECH QC3.0 20000mAh și un panou solar stivuibil VIKING L60 cu 60W putere de ieșire.

Powerbank VIKING Smartech QC 3.0 20000mAh
| Technical Specifications: | |
| Brand: | Viking |
| Model: | Notebook power bank Smartech QC3.0 20000mAh |
| Capacitate: | 20000mAh/74Wh |
| Baterie: | Li-polimer |
| Size: | 126*150*28mm |
| Weight: | 695g |
| USB 2.0 (QC3.0) 1: | 5V/9V/12V 3.0A (suport pentru încărcare rapidă cu tehnologia Qualcomm® QC 3.0) |
| USB 2.0 (QC3.0) 2: | 5V/9V/12V 3.0A (suport pentru încărcare rapidă cu tehnologia Qualcomm® QC 3.0) |
| USB TYPE-C: | 5V/9V/12V 3.0A (încărcare pentru MacBook și alte dispozitive) |
| DC output: |
5V/8.4V/9V/12V 3.0A (max) |
| Tensiunea de încărcare: | 19V/2A |
| Număr minim de taxe: | 700x |
| Timp de încărcare: | aproximativ 6 ore |
| Service: | cablu micro USB, cablu de încărcare cu conector USB-C + încă 28 reductoare, transformator de rețea de încărcare, carcasă de protecție powerbank. |
| Indicator led: | Afisează starea capacității PB și indicația setării tensiunii de ieșire. |
| Material: | construcție din aliaj de aluminiu |
| Tipuri de protecție: |
Surge Protection |
| Caracteristicile produsului: | |
| Codul produsului: | VIKING L60 |
| Putere maximă: | 60W |
| Tensiunea maximă de alimentare (Vmp): | 19.8V |
| Curent maxim (Imp): | 3.27A |
| Tensiunea circuitului deschis (Voc): | 23.3V |
| Curent de scurtcircuit (Isc): | 3.07A |
| Eficiența celulelor (%): | 21.10% |
| Specificații: | |
| Construcții: | Fund, material textil |
| Dimensiunea modulului desfășurat: | 1365*355*4mm |
| Dimensiunea modulului pliat: | 355*290*25mm |
| Weight: | 2.57Kg |
| Număr de panouri sol.: | 4 |
| Freedom: | IP65 |
| Certificare: | CE,ROHs,ISO |

Kit-ul de alimentare la îndemână perfect de utilizat oricând în călătorii, călătorii, camping, RVing, evenimente de vânzări, etc.
Acolo unde aveți nevoie de o sursă de electricitate!
Cineva poate face instalarea! Doar scoateți-l din cutie, conectați-l pur și simplu și puteți încărca imediat!
Panalul solar selectat L60 combinat cu banca de putere VIKING SMARTECH QC 3.0 20000mAh, vă va oferi suficientă putere de încărcare în lumina soarelui.
Imaginile produsului sunt doar în scop informativ.
Specificațiile tehnice pot fi modificate fără notificare expresă.


Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















