Set generator de baterii Viking X-1000, panou solar X80 și panou solar Viking L90
VIKING X-1000/X80 baterie generator + Viking L90 panou solar
Un set la preț avantajos de generator de baterii durabil și practic VIKING X-1000 cu SP X80 integrat + panou complementar cu 90Wp.
Generatorul VIKING...
Cod produs: X1000X80L90 EAN: 8595656509318 Producător: VIKING
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
VIKING X-1000/X80 baterie generator + Viking L90 panou solar
Un set la preț avantajos de generator de baterii durabil și practic VIKING X-1000 cu SP X80 integrat + panou complementar cu 90Wp.

Generatorul VIKING X-1000/X80
Generatorul cu baterii VIKING X-1000, este o sursă de energie ușor portabilă cu o capacitate de 1010 Wh (25.9V;39Ah).
Generatorul de baterii multifuncțional, puternic și portabil VIKING X-1000, este un companion util oriunde în călătorii sau acasă datorită rezistenței, capacității și durabilității sale incredibile.
Grație celor două prize UE cu tensiune de ieșire de 230V cu o putere maximă de 1000W, puteți alimenta aproape oricare dintre dispozitivele dvs. acasă, la cabană, la camping sau oriunde altundeva.
| Technical Specifications | |
| Model | VIKING X-1000 |
| Baterii | |
| Capacitate | 1010Wh/25.9V/39Ah (273,000mAh/3.7) |
| Tensiunea bateriei | 25.9V |
| Tip | Li-ion polimer NCM |
| Durată | min. 2000 cicluri de încărcare |
| Intrări | |
| Conector dublu port | Încărcare solară: 12-70V/12A 360W |
| Adaptor țigară: 12V/10A | |
| Intrare CA (IEC 60320 C7) | Adaptor de alimentare: 100-240V 210W |
| Salire CA | |
| Tensiunea de ieșire | 230V/50Hz |
| Putere de ieșire | 1000W |
| Putere | 2000W |
| Sarcină maximă | 2000W/1.5s |
| Unda sinusoidală | Ultra Pure |
| DC outputs | |
| JACK 5.5/2.1mm (2x) | 12V/7A |
| JACK 5.5/2.5mm (2x) | 12V/10A |
| USB-A QC3.0 (2x) | 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A Max 36W Total |
| USB-C PD3.0 | 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/5A Max. 100W |
| Bucată țigară | 12V/10A |
| Solar Charging | |
| Max. putere de încărcare solară | MPPT 360W |
| Alte specificații | |
| Dimensiunile produsului | 475x406x120mm |
| Dimensiunile pachetului | 485x455x185mm |
| Greutate | 11.5kg |
| Material | plastic călit |
| protecție IP | IP65 (valabil numai dacă toți conectorii de intrare și ieșire sunt acoperiți, de exemplu, cu un capac de protecție din silicon și capacul generatorului este închis corespunzător) |
| Temperatură de funcționare | -20°C-40°C |
| Temperatură de depozitare | 0°C-40°C |
| Duty | cablu de alimentare, cablu de conectare panou solar, încărcător pentru țigară, manual de instrucțiuni |
| El. protecție | Curt circuit, suprasarcină, supracurent, descărcare profundă etc. |
| Certificare | CE, RoHS, ISO |
| Informații suplimentare | |
| Ecran LCD | |
| LED light | |
| Pass-Through (funcție de descărcare și încărcare simultană) | |
Setul include și un panou solar X80
integratPanou solar de încărcare ușor și puternic pentru toate dispozitivele dvs. electronice. Cu al său 80W (19.8/4.0A), este alegerea ideală pentru încărcarea generatoarelor medii și mari de VIKING brand. Cu celule monocristaline de înaltă calitate cu o eficiență de >23%, acesta poate converti lumina soarelui în energie solară mult mai eficient decât mulți dintre concurenții săi.

| Specificațiile produsului: | |
| Putere maximă: | 80 W |
| Tensiunea maximă de alimentare: | 19.8V |
| curent maxim: | 4.04 A |
| Eficiența celulelor (%): | >23% |
| Construcție: | Fund, material textil |
| Dimensiunea modulului desfășurat: | 1260*415*10mm |
| Dimensiunea modulului pliat: | 415*300*25mm |
| Greutate: | 1.9Kg |
| Număr de panouri sol.: | 4 |
| Certificări: | CE,ROHs,ISO |
Kit de alimentare la îndemână ideal pe care îl puteți utiliza oricând în timpul călătoriilor, călătoriilor, campingului, caravanei, evenimentelor de vânzare etc.
Unde aveți nevoie de o sursă de alimentare de 220V și o priză electrică nu este la îndemână.
Cineva poate face instalarea! Doar scoateți-l din cutie, conectați-l pur și simplu și totul se potrivește și se încarcă!
Panalul solar selectat în combinație cu generatorul de baterii VIKING X-1000, vă va oferi suficientă putere de încărcare în lumina soarelui.

Panou solar de încărcare ușor și puternic pentru toate dispozitivele dvs. electronice. Cu al său 90W (19.8V/4.55A), este alegerea ideală pentru încărcarea generatoarelor medii și mari ale mărcii VIKING. Cu celule monocristaline de înaltă calitate cu o eficiență de 24,4%, acesta poate converti lumina soarelui în energie solară mult mai eficient decât mulți dintre concurenții săi.

| Caracteristicile produsului: | |
| Codul produsului: | VIKING L90 |
| Putere maximă: | 90W |
| Tensiunea maximă de alimentare (Vmp): | 19.8V |
| curent maxim (Imp): | 4.55A |
| Tensiunea circuitului deschis (Voc): | 23.3V |
| curent de scurtcircuit (Isc): | 4.81A |
| Eficiența celulelor (%): | 24,4% |
| Specificații: | |
| Specificații: | piele, material textil |
| Dimensiunea modulului desfășurat: | 1075*560*4mm |
| Dimensiunea modulului pliat: | 560*440*15mm |
| Greutate: | 3.23KG |
| Număr de panouri sol.: | 2 |
| Libertate: | IP67 |
| Certificare: | CE,ROHs,ISO |

Imaginile produselor sunt doar în scop informativ.


Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















