ASC3202B - Unitate de control IP pentru 2 usi
Unitate de control IP pentru controlul a două uși unidirecțional sau a unei uși bidirecțional. Capacitatea controlerului este de 1.000 de utilizatori, 3.000 de amprente, 5.000 de carduri și 300.000 de evenimente. Conectarea a până la două...
Cod produs: 2304-119 EAN: 6923172500106 Producător: DAHUA
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Unitate de control IP pentru controlul a două uși unidirecțional sau a unei uși bidirecțional. Capacitatea controlerului este de 1.000 de utilizatori, 3.000 de amprente, 5.000 de carduri și 300.000 de evenimente. Conectarea a până la două cititoare prin Wiegand sau RS-485. Comunicare cu PC-ul prin TCP/IP. Administrare prin interfață web. Două ieșiri rele de blocare NO/NC, 2x intrare buton de ieșire, 2x ieșire releu alarmă, 2x intrare alarmă, alimentare 12 V DC sau PoE 802.3at (60W).
| Tipul de modul | Unitate de control acces IP pentru 2 usi |
| Conectarea dispozitivelor externe | 2 cititoare pentru control unilateral a 2 usi |
| Conectarea dispozitivelor externe | sau controlul pe două fețe a unei uși |
| Conectarea dispozitivelor externe | cititoare conectate prin Wiegand (26/34b) |
| Conectarea dispozitivelor externe | cititoare conectate prin RS485 |
| Programare | folosind o interfață PC - TCP/IP - web |
| Alimentare electrică | 12 V DC/ 2A (sursa nu este inclusă) |
| Alimentare electrică | PoE (IEEE 802.3 at) |
| Min. absorbția curentă | max. 2 W (dispozitivul în sine) |
| Max. absorbția curentă | de la o sursă de 12 VDC: total max. 1700 mA (inclusiv cititor, blocare, ...) |
| Max. absorbția curentă | de la PoE: total maxim 1200 mA (inclusiv cititor, blocare, ...) |
| Ieșire pentru încuietoarea ușii | DA: 2 x relee (tip de contact reglabil s/w) |
| Max. sarcina releului de iesire | 12V / 1A |
| Timp de activare a releului | 0 - 120 s, deschidere permanentă |
| Ieșire pentru deschiderea încuietorului ușii | DA, două încuietori pot fi alimentate. Max. consumul fiecărei încuietori: 500 mA / 12 VDC |
| Butonul de ieșire | DA, de două ori |
| Intrări | 2x senzor de ușă |
| Baterie de rezerva | Nu |
| Semnalizare optică | LED-uri |
| Culoare | alb |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice

















