ARA13-W2(868)(Galben) - Sirena de exterior fără fir AirShield, galbenă
Sirenă exterioară fără fir, semnalizare alarmă galbenă, sonoră și luminoasă, multiple tipuri de alarme: incendiu, urgență, încălcarea spațiului, panică și altele, comunicare bidirecțională 868 MHz, criptare AES-128, alarmă care...
Cod produs: 2308-293 EAN: 6923172535672 Producător: DAHUA
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Sirenă exterioară fără fir, semnalizare alarmă galbenă, sonoră și luminoasă, multiple tipuri de alarme: incendiu, urgență, încălcarea spațiului, panică și altele, comunicare bidirecțională 868 MHz, criptare AES-128, alarmă care atinge 110 dB, protecție împotriva manipulării neautorizate, rază de comunicare de până la 1,6 km (terren liber), posibilitate de alimentare cu o sursă externă de 12 VDC (nu este inclusă în livrare) sau de la 4x CR123A integrat (durată de viață până la 3,4 ani - cu 1 activare în 14 zile și o claxonare) durata de 120 s), design exterior, capac IP65, montaj pe perete.
| Tip de sirenă | wireless pentru exterior cu semnalizare audio-vizuala |
| Performanţă | 110 dB |
| Alimentare electrică | 4x CR123A sau 12 VDC (folosind o sursă de alimentare externă - nu este inclusă) |
| Durata de viata a bateriei | până la 3,4 ani (cu 1 activare în 14 zile și durata de claxonare de 120 s) |
| Frecvență | 868 MHz, criptare AES-128 |
| Gama semnalului | până la 1600 m (teren liber) |
| Funcţie | multiple tipuri de alarme: incendiu, urgență, tulburări de spațiu, panică și altele |
| Tamper | protecție împotriva manipulării neautorizate |
| Designul copertei | plastic |
| Culoarea copertei | alb |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice


















