ARA12-W2(868) - Sirena de interior fără fir AirShield
Sirenă interioară fără fir, semnalizare sonoră de alarmă, 2 tipuri de alarme: avertizare de pericol și declanșare alarmă, 3 nivele de volum, protecție împotriva manipulării neautorizate, comunicare bidirecțională 868 MHz, criptare...
Cod produs: 2308-290 EAN: 6923172504760 Producător: DAHUA
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Sirenă interioară fără fir, semnalizare sonoră de alarmă, 2 tipuri de alarme: avertizare de pericol și declanșare alarmă, 3 nivele de volum, protecție împotriva manipulării neautorizate, comunicare bidirecțională 868 MHz, criptare AES-128, alarmă care atinge 110 dB, design interior, rază de comunicare 1000 m în rotor liber, alimentare 2x CR123A (durată de viață până la 2,5 ani).
| Tip de sirenă | interior fără fir |
| Performanţă | 110 dB |
| Alimentare electrică | 2x CR123A |
| Durata de viata a bateriei | până la 2,5 ani (cu 2 activări pe săptămână și durata de claxonare de 120 s) |
| Frecvență | 868 MHz, criptare AES-128 |
| Domeniul semnalului | până la 1000 m (teren liber) |
| Funcţie | 2 tipuri de alarme: avertizare de pericol și declanșare alarmă, 3 niveluri de volum |
| Tamper | protecție împotriva manipulării neautorizate |
| Indicator cu LED | Indicație LED de stare |
| Designul copertei | plastic |
| Culoarea copertei | alb |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice


















