Viking SR24 Solar LED cu senzor de mișcare pentru exterior
Viking SR24 Solar LED Motion Sensor Outdoor Light
Încadrați zonele exterioare ale casei sau proprietății dvs. cu o lumină LED solară cu senzor PIR eficientă și economică. Viking SR24 oferă iluminare puternică (4000 K) cu o acuratețe...
Cod produs: VSR24 EAN: 8595656504719 Producător: VIKING
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Viking SR24 Solar LED Motion Sensor Outdoor Light
Încadrați zonele exterioare ale casei sau proprietății dvs. cu o lumină LED solară cu senzor PIR eficientă și economică. Viking SR24 oferă iluminare puternică (4000 K) cu o acuratețe ridicată a culorilor și luminanță de până la 1000 lm. Puteți alege din patru moduri de iluminare în funcție de necesități.
Senzor PIR cu un unghi de detecție de 120° are o distanță de până la 5 metri. Odată ce mișcarea este detectată, lumina se va aprinde automat. Panoul solar monocristalin modern și puternic oferă performanțe ridicate de încărcare. Viking SR24 are un design robust cu un rating certificat IP54.

Caracteristici principale:
- Luminanță de până la 1000 lm
- Iluminare LED puternică (4000K) cu o precizie ridicată a culorii (Ra>70)
- LED 2835 (20 buc) LED-urile sunt utilizate ca sursă de lumină
- Senzor PIR integrat cu unghi de detecție de 120 ° și o rază de până la 5 metri
- 4 moduri de iluminare, schimbarea modului prin buton
- Lumina poate funcționa timp de până la 10 zile în condiții neadecvate
- Alimentare solară prin panou solar monocristalin cu 4,86V/1,5W
- Încărcarea completă a bateriei în 7 ore
- Corp robust cu clasificare IP54
Iluminare modernă și eficientă energetic
Viking SR24 este o alegere excelentă pentru oricine caută un iluminat exterior modern și eficient din punct de vedere energetic. Lumina LED se atașează pur și simplu la locația aleasă, iar datorită energiei solare, iluminatul Viking SR24 nu va necesita întreținere.
Panalul solar monocristalin utilizat are o putere de ieșire de 4,86V/1,5W. Dacă condițiile de afară sunt improprii, iluminatul Viking SR24 poate funcționa până la 10 zile suplimentare.
Lumina solară cu senzor de mișcare Viking SR24 LED pentru exterior este ideală pentru utilizarea în grădină, pe alee, pe terasă sau la ușa din față.

Scopul pachetului:
1 buc - Viking SR24 Lampă solară cu senzor de mișcare cu LED pentru exterior
| Specificații tehnice ale luminii: | |
| Model: | Viking SR24 Solar LED Outdoor Motion Sensor Light |
| Luminance: | 1000 lm |
| Light-color: | 4000K, Ra>70 |
| Tip de lumină: | LED 2835, 20pcs |
| Orele de iluminare în condiții neadecvate: | >10 zile |
| Control Mode: |
buton, apăsare ON/OFF timp de 1.5s apăsare scurtă pentru a schimba modul de iluminare |
| Mod de iluminare: | M1:25% la răsărit M2:10%+PIR(30S) până în zori M3:0%+PIR(30S) până în zori M4:100% până în zori |
| Indicarea modului: |
La schimbarea modului de iluminare, indicatorul luminos clipește în funcție de mod: M1: 1, M2: 2, M3: 3, M4: 4 |
| Tehnologie: | ALS2.3 |
| Protection: | IP54 |
| Material: | ABS+PS |
| înălțimea de montare: | 3m |
| PIR : | 120°, 5m.Max |
| Dimensiuni: | 28.3 x 5.9 x 6.2 cm |
| Solar Panel Technical Specifications: | |
| Tip: | Monocristalin |
| Performanță: | 4.86V/1.5W |
| Specificațiile bateriei: | |
| Tip baterie: | Li-ion |
| Capacitate: | 3.7V/7.4Wh |
| Temperatură de încărcare/descărcare: | 0~45°C/-20~60°C |
| Timp de încărcare: | 7h |
| Activitate: | 160lm/W |
| Greutate produs întreg: | 310g |
Imaginile produselor sunt doar în scop informativ.
Specificațiile tehnice se pot modifica fără notificare expresă.


Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice




















