Viking Lumină de lucru portabilă B6799
Viking B6799 Lampă de lucru portabilă
Viking B6799 este o lumină de lucru practică și puternică, ideală pentru atelier, casă, șantier sau cabană.
Această lampă de lucru oferă luminozitate 800 lm, funcție powerbank (într-o situație de...
Cod produs: B6799 EAN: 8595656508755 Producător: VIKING
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Viking B6799 Lampă de lucru portabilă
Viking B6799 este o lumină de lucru practică și puternică, ideală pentru atelier, casă, șantier sau cabană.
Această lampă de lucru oferă luminozitate 800 lm, funcție powerbank (într-o situație de urgență), putere luminoasă lungă
Caracteristici principale:
- Atașare variabilă: Cu cârlige pivotante de 360° pe partea superioară și inferioară și un magnet puternic pe partea inferioară, puteți atașa cu ușurință lumina pe diferite suprafețe.
- Stand mobil integrat: Standul permite o rotație de 180 ° pentru ajustarea optimă a luminii, după cum este necesar.
- Două surse de lumină: Banda LED principală asigură o iluminare puternică, în timp ce lumina rotundă mică de deasupra este ideală pentru iluminarea spațiilor mai mici.
- Doi magneți pe spate: Pentru fixarea în spate.
Conținutul pachetului:
1 buc - Lumină de lucru portabilă Viking B6799
1 buc - Cablu USB-C către USB-A
| Specificații tehnice ale luminii: | |
| Model: | Viking B6799 Handheld Work Light |
| Sursa de lumină | SMD+COB |
| Luminance: | 210 lm (Low) - 800 lm (High) - 55 lm (SMD) |
| Culoarea luminii: | 6000 - 7000K, Ra 70 |
| Control Mode: |
Apasă comutatorul ON/OFF pentru a activa lumina, apoi apăsări individuale pentru a comuta între modurile de lumină până când lumina este în cele din urmă oprită. Apăsați comutatorul ON/OFF pentru a regla intensitatea luminii. |
| Timp de funcționare: | 12h(Low) - 3.5h(High) - 30h(SMD) |
| Protection: | IPX0/IK07 |
| Dimensiuni: | 30.7 x 6.6 x 3.9 cm |
| Capacitatea bateriei: | 3.6V 6000mAh |
| Timp de încărcare: | 5h |
| Indicatorul bateriei: | 4 indicatori LED |
| Input: | USB-C |
| Salire: | USB-A |
| Weight: | 540 g |
Imaginile produselor sunt doar în scop informativ.
Specificațiile tehnice se pot modifica fără notificare expresă.


Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















