VHC-1 v2 - unitate exterioară cu cameră
Unitate de ușă exterioară cu cameră. Include o cameră, iluminare de fundal, buton de sonerie, difuzor, microfon și releu pentru controlul încuietorii ușii. Tipul de modul unitate de ușă exterioară cu cameră Alimentare electrică 22 - 27...
Cod produs: 1704-021 EAN: 8595584636278 Producător: V-LINE
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Unitate de ușă exterioară cu cameră. Include o cameră, iluminare de fundal, buton de sonerie, difuzor, microfon și releu pentru controlul încuietorii ușii.
| Tipul de modul | unitate de ușă exterioară cu cameră |
| Alimentare electrică | 22 - 27 V DC de la sursa VT-SEPv2+PS1 |
| Consum curent | min. 35 mA, max 130 mA |
| aparat foto | Culoare ARS, unghi larg de vedere 105° |
| Strălucire | da, LED-uri |
| Ieșire pentru încuietoarea ușii | 1 x releu NO/NC (poate fi extins cu un al doilea releu folosind modulul VT-RELAY) |
| Blocați sursa de alimentare | de la unitate, max 270 mA/12 V DC (nu pot alimenta încuietorile cu autoblocare) |
| Blocați sursa de alimentare | ext. sursa, sarcina releului max.24V/1A DC/AC |
| Timp de deschidere încuietoarea ușii | 1 - 99 de secunde |
| Butonul de ieșire | da - numai atunci când porniți încuietoarea de la unitate |
| Timp de vorbire | 90 de secunde max |
| Buton de control | sunând |
| Numărul de unități uși din sistem | max. 4 (când se utilizează modulul VT-BUS4A) |
| Cablare | 2 fire, rasucite, neecranate |
| Instalare | superficial |
| Execuţie | metal |
| Culoare | argint |
| O parte a pachetului | Acoperiș din oțel inoxidabil (l 95 x h 180 x h 41 mm) |
VT-IP CAM - Cameră IP pentru sisteme V-LINE
549,76 Lei

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















