VFC-1 slim - unitate exterioară cu cameră fisheye
Unitate de ușă exterioară cu cameră fisheye cu unghi de vedere de 170°. Include o cameră, iluminare de fundal, buton de sonerie, difuzor, microfon și releu pentru controlul încuietorii ușii. Tipul dispozitivului unitate de ușă Alimentare...
Cod produs: 1906-013 EAN: 8595584646895 Producător: V-LINE
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Unitate de ușă exterioară cu cameră fisheye cu unghi de vedere de 170°. Include o cameră, iluminare de fundal, buton de sonerie, difuzor, microfon și releu pentru controlul încuietorii ușii.
| Tipul dispozitivului | unitate de ușă |
| Alimentare electrică | 22 - 27 V DC de la sursa VT-SEPv2+PS1 |
| Consum curent | min. 15 mA, max 130 mA |
| aparat foto | Cameră fisheye de 2 Mpix |
| Unghi de vedere (orizontal) | 170° |
| Strălucire | da, LED-uri |
| Ieșire pentru încuietoarea ușii | 1 x releu NO/NC (poate fi extins cu un al doilea releu folosind modulul VT-RELAY) |
| Blocați sursa de alimentare | de la unitate, max 270 mA/12 V DC (nu pot alimenta încuietorile cu autoblocare) |
| Blocați sursa de alimentare | ext. sursa, sarcina releului max.24V/1A DC/AC |
| Timp de deschidere încuietoarea ușii | 1 - 99 de secunde |
| Butonul de ieșire | Nu |
| Timp de vorbire | 90 de secunde max |
| Cititor RFID | Nu |
| Tastatură cu coduri | Nu |
| Buton de control | sunând |
| Numărul de unități uși din sistem | max.4 (când se utilizează modulul VT-BUS4A) |
| Cablare | 2 fire, rasucite, neecranate |
| Metoda de instalare | superficial |
| Execuţie | plastic/metal |
| Culoare | argint |
VT-IP CAM - Cameră IP pentru sisteme V-LINE
549,76 Lei
VT-D-7S - unitate internă LCD de 7 inchi
950,89 Lei

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















