VDO 06-6x0,5 / 100 - EXTERIOR (pachet 100m / folie)
Cablu ecranat tip „sârmă”, 6 fire pentru uz exterior, dublă manta PVC + PE, diametru sârmă 0,5 mm, pentru distribuție alarmă de joasă tensiune în pachete de 100 m lungime, marcaj lungime pe manta cablului. Tip fir conductor de cupru...
Cod produs: 0703-143 EAN: 8595584603614 Producător: VAR-TEC
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Cablu ecranat tip „sârmă”, 6 fire pentru uz exterior, dublă manta PVC + PE, diametru sârmă 0,5 mm, pentru distribuție alarmă de joasă tensiune în pachete de 100 m lungime, marcaj lungime pe manta cablului.
| Tip fir | conductor de cupru plin |
| Izolare | PVC |
| Numărul de nuclee | 6 x 0,5 mm |
| Culoarea firului | fiecare fir este codificat pe culoare |
| Plastic | PVC + PE |
| Diametrul exterior al cablului | 6 mm |
| Marcarea lungimii cablului | da, pe mantie |
| Ecranarea | Folie din Al + un fir de Cu |
| Ambalare | 100 m, folie |
| Culoarea cablului | negru |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















