V8R-ZAP - unitate video exterioara 8tl. - încastrat
Unitate de ușă încasabilă exterioară cu cameră cu unghi larg, 8 butoane de apelare și cititor, difuzor și microfon. Tipul de modul unitate de ușă încasabilă exterioară cu cititor Numărul de adrese 8 (butoane de inel) Alimentare...
Cod produs: 1507-013 EAN: 8595584630511 Producător: V-LINE
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Unitate de ușă încasabilă exterioară cu cameră cu unghi larg, 8 butoane de apelare și cititor, difuzor și microfon.
| Tipul de modul | unitate de ușă încasabilă exterioară cu cititor |
| Numărul de adrese | 8 (butoane de inel) |
| Alimentare electrică | 22 - 27 V DC (sursa VT-SEPv2+PS2) |
| Consum curent | min.40 mA, max.200 mA |
| Cablare | 2 fire, rasucite, neecranate |
| Ieșire pentru încuietoarea ușii | NO/NC, sarcină maximă 12 V DC/270 mA |
| Ieșire pentru încuietoarea ușii | (ieșirea nu poate alimenta încuietori cu autoblocare, de exemplu SAM EL) |
| Timp de deschidere încuietoarea ușii | 1 - 99 sec |
| aparat foto | culoare ARS - unghi larg de vizualizare 105° |
| Card | Standard EM 125 kHz |
| Interval de citire | 3 - 5 cm |
| Capacitate de memorie | 320 de cărți |
| Butonul de ieșire | da |
| Numărul de unități uși din sistem | max. 4 (cu modul VT-BUS4A) |
| Semnalizare optică | apel, deschiderea ușii, stare |
| Constructie | profund |
| Constructie | (cutie de instalare inclusa in pachet) |
| Execuţie | antivandal, otel inoxidabil |
V8R - unitate exterioară cu 8 tl. și un cititor
1 288,22 Lei
V4R-ZAP - unitate video exterior 4 tl. - încastrat
1 254,00 Lei

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















