V4R-ZAP - unitate video exterior 4 tl. - încastrat
Unitate de ușă încasabilă exterioară cu cameră cu unghi larg, 4 butoane de apel și cititor de carduri/cip, difuzor și microfon. Numărul de butoane de apel poate fi extins folosind extensia de butoane VE12-ZAP. Tipul de modul unitate de...
Cod produs: 1507-012 EAN: 8595584630504 Producător: V-LINE
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Unitate de ușă încasabilă exterioară cu cameră cu unghi larg, 4 butoane de apel și cititor de carduri/cip, difuzor și microfon. Numărul de butoane de apel poate fi extins folosind extensia de butoane VE12-ZAP.
| Tipul de modul | unitate de ușă încasabilă exterioară cu cititor |
| Numărul de adrese | 4 (butoane de inel) |
| Numărul de adrese | (poate fi extins cu VE12-ZAP) |
| Alimentare electrică | 22 - 27 V DC (sursa VT-SEPv2+PS2) |
| Consum curent | min.40 mA, max.200 mA |
| Cablare | 2 fire, rasucite, neecranate |
| Ieșire pentru încuietoarea ușii | NO/NC, sarcină maximă 12 V DC/270 mA |
| Ieșire pentru încuietoarea ușii | (ieșirea nu poate alimenta încuietori cu autoblocare, de exemplu SAM EL) |
| Timp de deschidere încuietoarea ușii | 1 - 99 sec |
| aparat foto | ARS - unghi larg de angajare de 105° |
| Card | Standard EM 125 kHz |
| Interval de citire | 3 - 5 cm |
| Capacitate de memorie | 320 de cărți |
| Butonul de ieșire | da |
| Semnalizare optică | apel, deschiderea ușii, stare |
| Numărul de unități uși din sistem | max. 4 (cu modul VT-BUS4A) |
| Constructie | profund |
| Constructie | (cutie de instalare inclusa in pachet) |
| Execuţie | antivandal, otel inoxidabil |
V4R-ZAP - unitate video exterior 4 tl. - încastrat
1 254,00 Lei

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















