TAL-12
Contact fișă magnetică cu două fire proiectat pentru montaj încastrat în ferestre, uși, etc. Cu terminale extinse, diametru 9,2 mm, lungime 19 mm, design alb, distanță de lucru max.17 mm.Tip pilon de contact magnetic Execuţie plastic...
Cod produs: 1701-006 EAN: 8595584637411 Producător:
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Contact fișă magnetică cu două fire proiectat pentru montaj încastrat în ferestre, uși, etc. Cu terminale extinse, diametru 9,2 mm, lungime 19 mm, design alb, distanță de lucru max.17 mm.
| Tip | pilon de contact magnetic |
| Execuţie | plastic |
| Distanta de lucru | 17 mm |
| Cablare | 2 fire, lungime aprox 40 cm |
| Ieșire de alarmă | NC |
| Tamp | Nu |
| Constructie | îngropat |
| Culoare | alb |
| Tip | știft de contact magnetic |
| Execuţie | plastic |
| Distanta de lucru | 17 mm |
| Cablare | 2 fire, lungime aprox 40 cm |
| Ieșire de alarmă | NC |
| Tamp | Nu |
| Constructie | îngropat |
| Culoare | alb |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















