SXKD-6-UTP-LSOH - Solarix LSOH, 100m/cutie, Dca-s2,d2,a1
Cablul de instalare Solarix, desemnat SXKD-6-UTP-LSOH, este un cablu fiabil neecranat de Categoria 6, conceput pentru a opera protocoale Ethernet, inclusiv 2.5GBASE-T și 5GBASE-T. Construcția cablului este U/UTP cu cruce din plastic, ceea ce...
Cod produs: 2306-219 EAN: 8595684704310 Producător: SOLARIX
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Cablul de instalare Solarix, desemnat SXKD-6-UTP-LSOH, este un cablu fiabil neecranat de Categoria 6, conceput pentru a opera protocoale Ethernet, inclusiv 2.5GBASE-T și 5GBASE-T. Construcția cablului este U/UTP cu cruce din plastic, ceea ce asigură separarea maximă a perechilor una de cealaltă pe toată lungimea cablului. Tipul de jachetă este LSOH cu clasa de reacție la foc Dca-s2,d2,a1. Conductorii cablului sunt fabricați din sârmă de cupru de înaltă calitate, cu o puritate a cuprului de 99,97%. Cablul îndeplinește cu ușurință cerințele standardelor internaționale ISO/IEC 11801, EN 50173 și ANSI/TIA 568.2-D. Parametrii de performanță ai acestui cablu au fost testați de către laboratorul independent de testare FORCE TECHNOLOGY în cadrul programului EC Verified, la cel mai înalt nivel, așa-numitul Component Level. Certificatul este disponibil aici pe site în fila „Descărcări” sau direct pe site-ul laboratorului FORCE. În cazul CPR (Regulamentul UE Nr. 305/2011), cablul este testat în sistemul de evaluare a proprietăților AVCP 3. Ca și alte cabluri Solarix, cablul SXKD-6-UTP-LSOH este de asemenea marcat cu o lungime de 1 m. în intervalul de la 0 la 100 m. Cablul este livrat într-o cutie de carton lustruită cu trei straturi foarte rezistentă, care conține toate informațiile necesare despre produs, inclusiv coduri de bare, lot de producție, descriere și cei mai importanți parametri tehnici.
| Tip cablu | UTP |
| Execuţie | 4 perechi |
| Categorie | 6 |
| Sârmă | sârmă |
| Diametrul conductorului | 0,55 mm |
| Ecranarea | Nu |
| Înveliș exterior | LS0H |
| Reacția la foc | Dca-s2,d2,a1 |
| Diametrul exterior al cablului | 6,1 mm |
| Culoarea hainei | Violet |
| Ambalare | 100 de metri, cutie |
| Greutatea pachetului | 5,3 kg |
SXKD-5E-UTP-PVC - Solarix, 500m/cutie, Eca
1 114,67 Lei
SXKD-5E-FTP-PVC - Solarix, 305m/cutie, Eca
971,42 Lei

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















