SXKD-5E-FTP-PE - Solarix exterior, 100m/cutie, Fca
Cablul de instalare Solarix, desemnat SXKD-5E-FTP-PE, este un cablu ecranat de categoria 5E fiabil, pentru exterior, conceput pentru a opera protocoale Ethernet, inclusiv 2.5GBASE-T și 5GBASE-T*. Constructia cablului este F/UTP, tip manta PE...
Cod produs: 2306-214 EAN: 8595684704419 Producător: SOLARIX
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Cablul de instalare Solarix, desemnat SXKD-5E-FTP-PE, este un cablu ecranat de categoria 5E fiabil, pentru exterior, conceput pentru a opera protocoale Ethernet, inclusiv 2.5GBASE-T și 5GBASE-T*. Constructia cablului este F/UTP, tip manta PE stabila UV cu clasa de reactie la foc Fca si grad de protectie IP67. Conductorii cablului sunt fabricați din sârmă de cupru de înaltă calitate, cu o puritate a cuprului de 99,97%. Cablul îndeplinește cu ușurință cerințele standardelor internaționale ISO/IEC 11801, EN 50173 și ANSI/TIA 568.2-D. Ca și alte cabluri Solarix, cablul SXKD-5E-FTP-PE este, de asemenea, marcat cu metri pe 1 m în intervalul de la 0 la 100 m. Cablul este livrat într-o cutie de carton lustruită cu trei straturi de înaltă rezistență (codată întotdeauna cu culori). în funcție de tipul de cablu), pe care sunt enumerate toate informațiile necesare despre produs, inclusiv coduri de bare, lot de producție, descriere și cei mai importanți parametri tehnici. Acest cablu nu este destinat plasării permanente în apă sau în pământ fără o protecție adecvată.
| Tip cablu | FTP |
| Execuţie | 4 perechi |
| Categorie | 5e |
| Sârmă | sârmă |
| Diametrul conductorului | 0,5 mm |
| Ecranarea | da |
| Proiectarea ecranului | folie în jurul tuturor celor 4 perechi |
| Înveliș exterior | PE |
| Reacția la foc | FC |
| Diametrul exterior al cablului | 6,2 mm |
| Culoarea hainei | negru |
| Ambalare | 100 de metri, cutie |
| Greutatea pachetului | 4,75 kg |
SXKD-5E-FTP-PE - Solarix exterior, 305m/cutie, Fca
1 165,76 Lei
SXKD-6-UTP-PVC - Solarix, 500m/bobina, Eca
1 731,89 Lei
SXKD-5E-UTP-PVC - Solarix, 100m/cutie, Eca
282,82 Lei

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















