SX-360Z - plafon, PIR, plafon de la 2,4 la 5 m, zoom
Detector montat pe tavan cu o înălțime de instalare de la 2,4 m la 5 m și un diametru al zonei de monitorizare de 18 m pe întreaga gamă de înălțimi de instalare. Detectorul are o funcție ZOOM care stabilește întreaga zonă de 18 m pentru...
Cod produs: 2407-636 EAN: 788924080635 Producător: OPTEX
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Detector montat pe tavan cu o înălțime de instalare de la 2,4 m la 5 m și un diametru al zonei de monitorizare de 18 m pe întreaga gamă de înălțimi de instalare. Detectorul are o funcție ZOOM care stabilește întreaga zonă de 18 m pentru o anumită înălțime de instalare.
| Tip detector | 3x PIR |
| Mediu | interior |
| Anti-mascare | nu |
| Caracteristică de detectare | plafon, 360° | Imunitate PET | nu |
| Întindere | 18 m |
| Înălțime de montare | 2,4 - 5 m |
| Coperire | 18m diametru în toată inst. gamă (ZOOM) |
| Alimentare | 6 - 18 V= |
| Max. Consum de curent | 18 mA |
| Senzor PIR | dual |
| Ieșire de alarmă | NC |
| Tamper capac | yes, NC |
| Viteza de detecție | 0,3 - 1,5 m/s |
| Temperatură de funcționare | -20 la 50°C |
FLX-S-ST - PIR, interval 12 m 85° / 18 m 5°
106,58 Lei

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















