SR230-868 - sirena de exterior fara fir MAGELLAN
Sirena de exterior wireless cu semnalizare acustica si optica. Proiectat pentru schimburile SPECTRA SP, MAGELLAN și EVO. Semnalizarea este rezolvata de un traductor piezoelectric si 4 LED-uri de mare luminozitate.Tamperul controleaza deschiderea...
Cod produs: 2107-010 EAN: 8595584659970 Producător: PARADOX
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Sirena de exterior wireless cu semnalizare acustica si optica. Proiectat pentru schimburile SPECTRA SP, MAGELLAN și EVO. Semnalizarea este rezolvata de un traductor piezoelectric si 4 LED-uri de mare luminozitate.Tamperul controleaza deschiderea capacului si scoaterea sirenei de pe perete. Atât panoul de control, cât și sirena monitorizează prezența sirenei și se verifică și starea bateriilor. Comanda de pe tastatură poate fi folosită pentru a dezactiva manipularea pentru service. Alimentarea este asigurată de 3 baterii alcaline C, care sunt o parte standard a livrării. Sirena este furnizată pentru o frecvență de 868 MHz.
| Tip sirena | sirena de exterior fara fir cu intermitent |
| Sistem wireless | MAGELLAN |
| Frecvență | 868 MHz |
| Gamă | 70 m |
| Alimentare electrică | 3x baterie alcalină C |
| Durata de viata a bateriei | până la 3 ani (fără alarmă) |
| Semnalizare acustica | sirena piezo |
| Performanță acustică | 100 dB/m |
| Semnalizarea optică a activării sirenei | stroboscop intermitent roșu 1Hz |
| Upgrade de firmware | da |
| Constructie | suprafață - 4 găuri de montare |
| Tamp | da, detectarea scoaterii de pe perete, deschiderea sirenei |
| Numărul de sirene per sistem | 4 |
| Execuţie | plastic |
| Culoarea copertei | alb |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice

















