Solar LED în aer liber cu senzor de mișcare Viking M328
Viking M328 Solar LED Motion Sensor Overhead Light
Lumină LED solară cu senzor de mișcare și cu 328pcs de LED-uri cu luminozitate ridicată este ideală pentru iluminarea zonelor exterioare fără posibilitatea de conectare la...
Cod produs: M328 EAN: 8595656506041 Producător: VIKING
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Viking M328 Solar LED Motion Sensor Overhead Light
- Lumină LED solară cu senzor de mișcare și cu 328pcs de LED-uri cu luminozitate ridicată este ideală pentru iluminarea zonelor exterioare fără posibilitatea de conectare la rețeaua electrică, cum ar fi grădina, intrarea în casă etc.
- Grație alimentării solare lumina LED este complet autonomă și independentă de rețeaua electrică.
- Este foarte simplu de instalat și sunteți capabil să iluminați orice spațiu în câteva momente, fără a fi nevoie de cabluri suplimentare.
- Pilele din lumini sol. oferă suficientă energie pentru toată iluminarea de noapte.
- Un alt avantaj, pe lângă instalarea și mobilitatea lor ușoară, este reglarea individuală a intensității iluminării în funcție de nevoia curentă.
- Senzorul de mișcare încorporat detectează mișcarea până la 8m în unghi de vizualizare de 120°, poate detecta și mișcarea falsă (mișcarea ramurilor, vântului etc.).
- Dispersia luminii până la 270° !
- Rezistență la ploaie și apă IP65 (ploaie, stropi de apă, vânt puternic cu ploaie, zăpadă, etc.).
- Avantajul luminilor din seria M, este capacul protector din plastic al luminilor LED cu refracții regulate în interior, care asigură o mai bună conductivitate și difuzie a luminii, față de capacul simplu, transparent.

| Specificații tehnice: | |
| Desemnare | VIKING M328 |
| Panou solar: | Policristalin, 5.5V, 2W |
| Luminanță: | 3000lm |
| Număr de LED-uri: | 328pcs |
| Tip baterie: | Baterie Li-ion 2500mAh/3.7V |
| Nivel de protecție: | IP65 |
| Detecția mișcării la: | 3-5m |
| Ungul de vizualizare al senzorului: | 120° |
| Light: | 270° |
| Moduri: | full light, dim light + motion activated full light, steady dim light |
| Dimensiunea luminii | 170*58*104mm |
| Certificare: | CE, RoHS |
| Greutate produs: | 220g |
| Greutate ambalaj: | 270g |
| Timp de încărcare: | 8h |
| Material: | ABS+PC |
| Culoare deschisă: | alb, 6000K |




Imaginile produselor sunt doar în scop informativ.
Specificațiile tehnice se pot modifica fără notificare expresă.

Lumină de lucru Viking B6740
152,73 Lei
Lumină de lucru Viking B6652
80,01 Lei
Cameră solară Viking HDs04 4G
725,27 Lei

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















