Set generator de baterii Viking X-1000, panou solar X80 și panou solar Viking L180
Generator de baterii VIKING X-1000, panou solar X80 și panou solar VIKING L180
Priced kit de generator de baterii durabil (IP65) și la îndemână VIKING X-1000, un panou solar portabil X80 cu putere 80W și un panou solar puternic, de înaltă...
Cod produs: X1000X80L180 EAN: 8595656509738 Producător: VIKING
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Generator de baterii VIKING X-1000, panou solar X80 și panou solar VIKING L180
Priced kit de generator de baterii durabil (IP65) și la îndemână VIKING X-1000, un panou solar portabil X80 cu putere 80W și un panou solar puternic, de înaltă calitate și portabil VIKING L180 cu putere 180Wp.
Toate accesoriile necesare, precum cablurile de încărcare și conectare, sunt ambalate în interiorul corpului generatorului de baterii.

Generator de baterii Viking X-1000
Generatorul de baterii VIKING X-1000, este un generator portabil extrem de puternic cu o capacitate de 1010 Wh (25.9V;39Ah).
Generatorul solar VIKING X-1000 combină tehnologia modernă de vârf în electronică și baterii și o transformă într-un nou dispozitiv mobil.
Este un generator de baterii fiabil, portabil și puternic.
| Technical Specifications | |
| Model | VIKING X-1000 |
| Baterii | |
| Capacitate | 1010Wh/25.9V/39Ah (273,000mAh/3.7) |
| Tensiunea bateriei | 25.9V |
| Tip | Li-ion polimer NCM |
| Durată | min. 2000 cicluri de încărcare |
| Intrări | |
| Conector cu două porturi | Încărcare solară: 12-70V/12A 360W |
| Adaptor țigară: 12V/10A | |
| Intrare CA (IEC 60320 C7) | Adaptor de alimentare: 100-240V 210W |
| Salire CA | |
| Tensiunea de ieșire | 230V/50Hz |
| Putere de ieșire | 1000W |
| Putere | 2000W |
| Sarcină maximă | 2000W/1.5s |
| Unda sinusoidală | Ultra Pure |
| DC outputs | |
| JACK 5.5/2.1mm (2x) | 12V/7A |
| JACK 5.5/2.5mm (2x) | 12V/10A |
| USB-A QC3.0 (2x) | 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A Max 36W Total |
| USB-C PD3.0 | 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/5A Max. 100W |
| Bucată țigară | 12V/10A |
| Alte specificații | |
| Dimensiunile produsului | 475x406x120mm |
| Dimensiunile pachetului | 485x455x185mm |
| Greutate | 11.5kg |
| Material | plastic călit |
| protecție IP | IP65(valabil numai dacă toți conectorii de intrare și ieșire sunt acoperiți, de exemplu, cu un capac de protecție din silicon și capacul generatorului este închis corespunzător) |
| Temperatură de funcționare | -20°C-40°C |
| Temperatură de depozitare | 0°C-40°C |
| Sănătate | cablu de alimentare, cablu de conectare panou solar, încărcător pentru țigară, manual de instrucțiuni |
| Certificare | CE, RoHS, ISO |
| Informații suplimentare | |
| Ecran LCD | |
| LED light | |
| Pass-Through (funcție de descărcare și încărcare simultană) | |
Panel solar X80
Panel solar de încărcare ușor și puternic pentru toate dispozitivele dvs. electronice. Cu 80W (19.8/4.0A), este alegerea ideală pentru încărcarea generatoarelor medii și mari de marca VIKING. Cu celule monocristaline de înaltă calitate cu o eficiență de >23%, acesta poate converti lumina soarelui în energie solară mult mai eficient decât mulți dintre concurenții săi.

| Specificațiile produsului: | |
| Putere maximă: | 80 W |
| Tensiunea maximă de alimentare: | 19.8V |
| curent maxim: | 4.04 A |
| Eficiența celulelor (%): | 23% |
| Construcție: | Fund, material textil |
| Dimensiunea modulului desfășurat: | 1260*415*10mm |
| Dimensiunea modulului pliat: | 415*300*25mm |
| Greutate: | 1.9Kg |
| Număr de panouri sol.: | 4 |
| Certificări: | CE,ROHs,ISO |
Panalul solar de încărcare VIKING L180 cu 180W (19.8V/9.16A) este unitatea de încărcare ideală pentru toate dispozitivele dvs. electronice cu o putere maximă de ieșire de 180W.Este alegerea ideală pentru încărcarea generatoarelor de baterii de marca VIKING. Cu celule de înaltă calitatecu o eficiență de 22,4%, acesta poate converti lumina soarelui în energie solară mult mai eficient decât mulți dintre concurenții săi.

| Caracteristicile produsului: | |
| Codul produsului: | VIKING L180 |
| Putere maximă: | 180W |
| Tensiunea maximă de alimentare (Vmp): | 19.8V |
| curent maxim (Imp): | 9.16A |
| Tensiunea circuitului deschis (Voc): | 23.3V |
| curent de scurtcircuit (Isc): | 9.71A |
| Eficiența celulelor (%): | 22.4% |
| Specificații: | |
| Construcție: | Fund, material textil |
| Dimensiunea modulului desfășurat: | 1795*575*4mm |
| Dimensiunea modulului pliat: | 560*440*25mm |
| Greutate: | 6.45KG |
| Număr de panouri solare: | 4 |
| Freedom: | IP67 |
| Certificare: | CE,ROHs,ISO |



Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















