Set de microfoane fără fir Viking M302/Lightning
2x Microfon wireless "Clip-on" Viking M302/Lightning
Microfonul wireless mic și puternic Viking M302/Lightning este potrivit pentru realizarea de înregistrări audio/video de înaltă calitate. Durata lungă de viață a bateriei,...
Cod produs: VM302L EAN: 8595656506911 Producător: VIKING
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
2x Microfon wireless "Clip-on" Viking M302/Lightning
Microfonul wireless mic și puternic Viking M302/Lightning este potrivit pentru realizarea de înregistrări audio/video de înaltă calitate. Durata lungă de viață a bateriei, sensibilitatea ridicată a microfonului și lipsa cablurilor inutile sunt principalele avantaje care vă permit să faceți înregistrări audio ușor și convenabil.
Caracteristici principale:
- Timp de încărcare completă de numai 70 de minute
- Sensibilitate microfon -26dB
- Gama de frecvențe 20Hz-20kHz
- Viața microfonului până la 6 ore
- Carcasă de încărcare protectoare
- Atașare simplă prin clip
- Rază de acțiune de cel puțin300m în spațiu deschis
- Rază de acțiune de până la20m într-un spațiu restrâns

Un mare avantaj al microfonului Viking M302/Lightning este bateria cu o autonomie de până la 6 ore, oferindu-vă suficient timp pentru a face înregistrări audio/video de calitate. Cu suport pentru sistemele de operare Android și iOS, acest Viking M302/Lightning microfon vă va servi fiabil.

Microfonul dispune de Plug and Play, o conexiune foarte ușoară pe care o poate face oricine. Nu trebuie să instalați nicio aplicație suplimentară pentru a conecta Viking M302/Lightning microfonul.Simplu conectați modemul receptor al microfonului, care se va împerechea cu microfonul și puteți începe să înregistrați.

O rază minimă de 300 de metri într-o zonă deschisă și până la 20 de metri într-o zonă închisă, vă permite să vă deplasați liber cu microfonul fără restricții în timpul înregistrării.

Puteți alege din mai multe opțiuni. De asemenea, vindem microfonul VIKING M302 cu USB-C sau Jack 3.5mm conectori.
| Specificații tehnice: | |
| Capacitatea bateriei: | 70mAh |
| Timp de încărcare: | 70 min. |
| Frecvență: | 2.4GHz |
| Gama de frecvențe: | 20Hz-20kHz |
| Microfon: | dual, digital |
| Sensibilitate microfon: | -26dB |
| Input: | DC 4.8-5.4V |
| Distanța de transmisie: | minim 300m spațiu deschis, până la 20m spațiu închis |
| Orele de funcționare: | 6h |
| SNR (raportul semnal/zgomot): | 64dB |
| Intrare încărcare: | USB-C |
| Delay: | 15ms |
| Case Specifications: | |
| Tip baterie | Polimer litiu-ion |
| Capacitate | 600 mAh |
| Curent direct (fără microfon în carcasă) | 17 uA |
| Curent static (microfonul este complet încărcat în carcasă) | 35 uA |
| Curent de funcționare (un microfon în carcasă) | <=232mA |
| Curent de funcționare (toate microfoanele în carcasă) | <=460mA |
| Curent de încărcare (DC-5V) | <=825mA |
| Voltaj la încărcare completă | 4.17V |
| Tensiune scăzută a bateriei în repaus | <3.3V |
| Protecție de înaltă tensiune | 5.55V |
| Protecție la supraîncălzire | <=45° |
| Portul de încărcare de intrare | Tip C |
| Portul de încărcare de ieșire | copper contact |
| tensiunea de intrare a carcasei de încărcare | DC 4.8~5.4V |
| Tensiunea de ieșire a carcasei de încărcare | DC 4.7~5.4V |
| Timp de încărcare în caz | <=105min |
| Timp de încărcare a microfonului de la o carcasă complet încărcată | 3 x |

Imaginile produselor sunt doar în scop informativ.
Specificațiile tehnice se pot modifica fără notificare expresă.


Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice

















