SD2A500NB-GNY-A-PV - 4mm - 5Mpix, 30m IR și 30m LED alb, seria WizSense, SMD 3.0, microfon și difuzor, descurajare activă
Cameră IP PT seria WizSense, iluminare dublă inteligentă, protecție perimetrală IVS, detectare persoane, detectare persoane/vehicule SMD 3.0, microfon și difuzor integrate (comunicare audio bidirecțională), slot pentru card micro SD....
Cod produs: 2406-057 EAN: 6923172576934 Producător: DAHUA
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Cameră IP PT seria WizSense, iluminare dublă inteligentă, protecție perimetrală IVS, detectare persoane, detectare persoane/vehicule SMD 3.0, microfon și difuzor integrate (comunicare audio bidirecțională), slot pentru card micro SD. Alimentare PoE sau 12 VDC.
| Tip dispozitiv | Cameră IP |
| Producție | PTZ |
| Line | WizSense Series |
| Element de detecție | 1/2.8" CMOS |
| Sensibilitate la lumină | 0,05 lux@F1.6 (culoare, 30 IRE); 0.005 lux@F1.6 (B/N, 30 IRE); 0 lux (iluminator pornit) |
| Tehnologie | IVS (protecție perimetrală); detecție umană; SMD 3.0 |
| Analiză video inteligentă | IVS (protecție perimetrală); detecție umană; SMD 3.0 (detectarea persoanelor și a vehiculelor) |
| Mod nocturn | În modul nocturn, camera utilizează un iluminator IR invizibil care nu deranjează împrejurimile și afișează o imagine alb-negru, atunci când o persoană sau un vehicul este detectat în mod inteligent, camera activează lumina LED albă vizibilă și schimbă modul de imagine la culoare pentru a obține informații reale privind intruziunea în perimetru, camera poate fi, desigur, setată și în modurile normale, fără iluminare deloc, numai LED IR de noapte sau numai LED alb |
| Brightness | 30 m (IR 850 nm) 30 m (lumină albă) |
| Tip lentile | fix |
| Lentile | 4,0 mm |
| Unghiul cadrului (orizontal) | 80° |
| Rezoluție | 5 Mpix |
| Număr de pixeli | 2560 × 1920 px |
| Frame rate | Flux principal: 5M/4M/3M/1080p/1.3M/720p@(1-25/30 fps) Flux secundar 1: D1/VGA/CIF@(1-25/30 fps) |
| Tip compresie date | H.265+ |
| Tip compresie date | H.265 | Tip compresie date | H.264+ |
| Tip compresie date | H.264 |
| Tip de compresie a datelor | MJPEG |
| Setări | Aplicația mobilă DSS, SmartPSS Lite și software-ul DSS, DoLynk Care management |
| Camera Pan | 0°-345° | Camera Tilt | 0°-80° | Camera Auto Tilt | Setting.mișcării camerei | 300 presetare |
| Audio I/O | microfon și difuzor integrate (posibilă comunicarea audio bidirecțională) |
| Card SD | Card micro SD (256 GB); FTP |
| Ethernet | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Putere | 12 VDC/1.5 A ± 10% PoE (802.3af); De bază: 3,5 W; Max: 9 W (iluminator) |
| Material | metal și plastic |
| Color | alb |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















