ORV-024 24xSC - baie 19" 1U, pentru 24 conectori SC / LC / E2000
Tavă optică metalică retractabilă pentru montare într-un dulap de date de 19". Poziție pentru montarea a 24 conectori SC simplex, E2000 simplex sau LC duplex. Există spațiu în cadă pentru două cartușe optice OPK-001 cu un șurub...
Cod produs: 1003-014 EAN: 8595584613835 Producător:
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Tavă optică metalică retractabilă pentru montare într-un dulap de date de 19". Poziție pentru montarea a 24 conectori SC simplex, E2000 simplex sau LC duplex. Există spațiu în cadă pentru două cartușe optice OPK-001 cu un șurub central. O casetă optică este inclusă în livrare. Proiectat pentru soluții complexe de distribuție a datelor cu terminare într-o centrală de date.
| Tip tablou optic | latime retractabila 19" |
| Panoul frontal pentru ambreiaje | da |
| Numărul de ambreiaje ORV-024 | 24 SC |
| Spatiu pentru cartuse optice | da, 2 |
| Intrări de cablare | da, 4 |
| Presetupe | Nu |
| Caseta optică | da, 1 x, parte din livrare |
| Suporturi de sudura | da, 2 x, parte din livrare |
| Tip de protectie la sudura | protecția la contracție și la sertizare a sudurii |
| Metoda de montare | în față șine verticale de 19 ", suport |
| Înălţime | 1 U |
| Material | aluminiu |
| Masa | 1,60 kg |
| Culoare | negru |
OPZ-020 SC - SC duplex orificiu dop
3,91 Lei

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















