JA-152P-AN* - antracit - PIR wireless
Produsul este o componentă wireless a sistemului JABLOTRON 100+ și Jablotron Mercury. Este utilizat pentru detectarea spațială a mișcării persoanelor în interiorul clădirilor. Acoperirea sa de detecție garantată este de 90°/12 m....
Cod produs: 2309-152 EAN: 8595614129404 Producător: JABLOTRON
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Produsul este o componentă wireless a sistemului JABLOTRON 100+ și Jablotron Mercury. Este utilizat pentru detectarea spațială a mișcării persoanelor în interiorul clădirilor. Acoperirea sa de detecție garantată este de 90°/12 m. Detectorul îndeplinește cele mai înalte cerințe de calitate și design, datorită cărora poate fi folosit și în interioare de lux. Detectorul este compatibil numai cu panoul de control JA-103K, JA-107K și JA-102K
| Tipul dispozitivului | wireless PIR - alb |
| Alimentare electrică | 1x baterie cu litiu CR123A (3 V/1500 mAh) |
| Durata de viata a bateriei | 4 ani (în modul Smartwatch) |
| Frecventa de operare | 868,1 MHz, protocol Jablotron |
| Domeniul semnalului | până la 300 m (teren liber) |
| Consum curent | repaus 30 µA / max.100 mA |
| Înălțimea de montare | 2,2 - 2,5 m deasupra nivelului podelei |
| Unghi de vedere (orizontal) | 90 ° / 12 m |
| Compatibilitate | F-Link 2.0.0 și versiuni ulterioare |
| Culoare | antracit |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















