JA-150R * - repetor radio pentru JA-100
Este folosit pentru extinderea distanței de comunicare și creșterea fiabilității transmisiei în instalații mari. Repetă semnalul tuturor perifericelor unidirecționale de la JABLOTRON 100+. De asemenea, acceptă module PG neadresate,...
Cod produs: 0103-082 EAN: 8595614115377 Producător: JABLOTRON
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Este folosit pentru extinderea distanței de comunicare și creșterea fiabilității transmisiei în instalații mari. Repetă semnalul tuturor perifericelor unidirecționale de la JABLOTRON 100+. De asemenea, acceptă module PG neadresate, telecomandari unidirecționale și brelocuri JA-15xJ MS.
| Tipul de modul | Repetitor de semnal unidirecțional |
| Alimentare electrică | 110 - 230 V AC / 50 - 60 Hz |
| Consum curent | max. 1 W (la 230 V AC) |
| Baterie de rezerva | NiCD 4,8 V 900 mAh (BAT-4V8-N900) |
| Durata de viata a bateriei | vreo 4 ani |
| Frecvență | 868 MHz |
| Gamă | aproximativ 300 m (teren deschis) |
| Antenă | interior cu posibilitatea de conectare a unei antene externe, tip AN-868 |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















