JA-150P PET * - PIR wireless cu imunitate PET
Produsul este o componentă wireless a sistemului JABLOTRON 100+. Este utilizat pentru detectarea spațială a mișcării persoanelor în interiorul clădirilor. Spre deosebire de detectoarele de mișcare PIR standard din seria JABLOTRON 100+,...
Cod produs: 0109-804 EAN: 8595614122641 Producător: JABLOTRON
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Produsul este o componentă wireless a sistemului JABLOTRON 100+. Este utilizat pentru detectarea spațială a mișcării persoanelor în interiorul clădirilor. Spre deosebire de detectoarele de mișcare PIR standard din seria JABLOTRON 100+, caracteristicile sale de detectare au fost modificate și are imunitate de bază împotriva animalelor.
| Tipul dispozitivului | PIR fără fir cu imunitate PET |
| Alimentare electrică | 2 baterii alcaline AA (LR6) 1.5V / 2400 mAh |
| Durata de viata a bateriei | aproximativ 2 ani (cel mai lung în modul smartwatch) |
| Frecvența de lucru | 868,1 MHz, protocol Jablotron |
| Gama de semnal | până la 300 m (terren deschis) |
| Înălțimea de montare | 2 m deasupra nivelului podelei |
| Unghi de vedere (orizontal) | 90 ° / 12 m / 90 ° / 7 m (imunitate PET) |
| Culoarea copertei | alb |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















