JA-150P * - detector PIR wireless
JA-150P este un detector de mișcare PIR conceput pentru protecția interioară. Detectează mișcarea oamenilor în spațiu. Caracteristicile de detectare pot fi optimizate cu lentile interschimbabile. Tipul dispozitivului detector de mișcare PIR...
Cod produs: 0100-794 EAN: 8594052537819 Producător: JABLOTRON
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
JA-150P este un detector de mișcare PIR conceput pentru protecția interioară. Detectează mișcarea oamenilor în spațiu. Caracteristicile de detectare pot fi optimizate cu lentile interschimbabile.
| Tipul dispozitivului | detector de mișcare PIR fără fir |
| Alimentare electrică | 2 baterii alcaline AA (LR6) 1.5V / 2400 mAh |
| Durata de viata a bateriei | aproximativ 2 ani (cel mai lung în modul smartwatch) |
| Frecvența de lucru | 868,1 MHz, protocol Jablotron |
| Gama de semnal | până la 300 m (terren deschis) |
| Înălțimea de montare | 2,5 m deasupra nivelului podelei |
| Unghi de vedere (orizontal) | 110 ° / 12 m (cu lentila de bază) |
| Mediu inconjurator | ČSN EN 50131-1 II. general intern |
| Culoarea copertei | alb |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















