JA-150N - modul wireless PG 1 - putere
Modulul de alimentare fără fir JA-150N (16 A / 250 V AC) copiază starea ieșirii PG selectate (PG 1 la PG 32). Ieșirea PG specifică este adresată pe modul folosind comutatoare DIP. Tipul dispozitivului Modul wireless PG 1 - putere Alimentare...
Cod produs: 0105-832 EAN: 8594052538519 Producător: JABLOTRON
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Modulul de alimentare fără fir JA-150N (16 A / 250 V AC) copiază starea ieșirii PG selectate (PG 1 la PG 32). Ieșirea PG specifică este adresată pe modul folosind comutatoare DIP.
| Tipul dispozitivului | Modul wireless PG 1 - putere |
| Alimentare electrică | 230 V / 50 Hz |
| Consumul de energie | propriu 1,5 W |
| Frecvența de lucru | 868,1 MHz, protocol Jablotron |
| Sarcina maximă de ieșire | max.1000 W - iluminare cu halogen |
| Sarcina maximă de ieșire | 250 V AC |
| Sarcina maximă de ieșire | max.16 A - sarcina rezistiva |
| Sarcina maximă de ieșire | max 8 A - sarcină inductivă, capacitivă |
| Sarcina maximă de ieșire | putere minimă de comutare DC - 0,5 W |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















